Bakterid ja mikroorganismid

(1)
Filtreeri

Hansaposti e-poest leiad laias valikus mikroorganismid ja bakterid kompostimiseks, olmereovee puhastamiseks, kanalisatsiooni hoolduseks, sõnniku bioloogiliseks töötlemiseks ning tiikide puhastamiseks ja hooldamiseks. Bakterid ja mikroorganismid komposteerimiseks aitavad kiiremini lagundada orgaanilised jäätmed ning muuta need kompostiks. Olmereovee puhastamiseks ja kanalisatsiooni hoolduseks sobivaid mikroorganisme kasutatakse kanalisatsiooni puhastamiseks, ebameeldivate lõhnade eemaldamiseks ja orgaaniliste jäänuste lagundamiseks nii olme- kui tööruumides. Mikroorganismide ja bakterite abi kasutatakse ka tiikide hoolduses. Seal kasutatakse erinevaid baktereid orgaaniliste ainete lagundamise kiirendamiseks, vee puhastamiseks ja bioloogilise tasakaalu säilitamiseks ning vetikate ja mustuse kõrvaldamiseks.

  695
Lisa korvi
4/5

Kompostimise aktivaator Target, 1KG

Eesmärk: Mikroorganismid, bakterid kompostimiseks
Kogus: -
Kaal: 1000 g

Millised mikroorganismid ja bakterid valida?

Kompostimine

Komposteerimine on erinevate bakterite ja seente abil lihtne. Kompostimise jaoks sobivad kõik orgaanilised olme- ja aiajäätmed. Mikroorganismid ja bakterid komposteerimiseks sobivad orgaaniliste jäätmete kiiremaks kompostimiseks, komposti mahu vähendamiseks, maa huumuse ja toitainetega rikastamiseks, pinnase struktuuri parandamiseks ja ebameeldivate lõhnade kõrvaldamiseks. Orgaanilise päritoluga lagunev aia- ja olmeprügi kompostis on mikroorganismide ja bakterite toiduks. Meie e-poes on valikus kompostimiseks nii kompostimise aktivaator, biokomposti kiirendi, vedelik komposti tootmiseks kui vedel kontsentraat komposti tootmiseks. Toidujäätmete prügikastide jaoks on biofilter spetsiaalsete lõhna toitvate mikroorganismidega.

Bakterid reovee ja kanalisatsiooni puhastamiseks

Mikroorganismid ja bakterid olmereovee puhastamiseks ja kanalisatsiooni lokaalseks hoolduseks sobivad nii koju kui tööstusruumidesse ja välikäimlatesse. Need mikroorganismid on ette nähtud olmekanalisatsiooni puhastamiseks, hooldamiseks ja ebameeldivate lõhnade kõrvaldamiseks. Bakterid kõrvaldavad kiirelt ja tõhusalt ebameeldivad lõhnad, lõhustavad juukseid, paberit, seepi, rasva, hügieenisidemeid ja muid orgaanilisi jäätmeid.

Saadaval on ka graanulid kanalisatsioonisüsteemidele ja välitualettidele, kontsentraat välikäimlate hoolduseks, rasvaeemaldaja kanalisatsioonitorudele ning aktivaator-tabletid kanalisatsioonikaevude hoolduseks, mis kõrvaldavad ka ummistused. Lisaks kanalisatsioonikaevude aktivaator, mis reguleerib septiku pumpamise sagedust, vähendab setete ja septiku sisu ning kiirendab biolagundamist. Bioloogilised tabletid reovee jaoks on ette nähtud jäätmete biolagundamiseks septikutes, olmereoveepuhastites, kanalisatsioonisüsteemides, majapidamistes ja HORECA tehastes asuvates tualettruumides.

Mikroorganismid sõnniku töötlemiseks

Sõnniku töötlemiseks on vahend, mis sisaldab spetsiaalselt valitud mikroorganisme, mis aitavad kaasa sõnniku bioloogilisele töötlemisele ja sobib nii sõnnikuaukudele, sõnnikuhoidlatele, lägapaakidele kui reovee laguunide puhastamiseks.

Mikroorganismid veekogu puhastamiseks

Mikroorganismid ning bakterid tiikide puhastamiseks ja hoolduseks on bioloogilised vahendid vedeliku või graanulitena. Selline bioloogiline vahend kiirendab orgaaniliste ainete lagundamist, puhastab vett ja säilitab bioloogilise tasakaalu. Mikroorganismid hoiavad ära liigsete vetikate ja kahjulike veeorganismide kasvu, mis takistavad vee liikumist veekogus ning hooldavad ja puhastavad tõhusalt veekogu.