BrändiALE! Soodustused kuni -30%. Ainult T-N

Pesukomplektid naistele

(1)
Filtreeri
0 €
560 / kuus   4249
Lisa korvi

Obsessiivne - Renelia 2 -PCS komplekt l/xl

Kaubamärk: Obsessive
Riiete suurus: 80A, 80B, 80C, 80D, 85A, 85B, 85C, 85D
Materjal: Elastaan, Polüamiid

Kvaliteetsete naiste pesukomplektide valik on lai. Leia endale oma lemmik siit. Meil on väga palju erinevaid kvaliteetseid brände, suurused ja värve.
Kõige keerulisemaks naiste pesukomlektide valimisel võib osutuda sobiva suuruse leidmine. Rinnahoidja suurus koosneb kahest osast: rinnaümbermõõt ehk korvi suurus, mis on tavaliselt A, B, C, D jne ning teine on rinnaalune ümbermõõt, mis on kahekohaline number. Sellest moodustub  kombinatsioon. Pesu juures on tähtis valida, kas soovid tugikaartega rinnahoidjat või vähem toestavat ning, kas pehmendatud polstriga või ilma. Rõhuta oma naiselikke jooni, tõsta esile oma kaunis büst.
Nüüd jõuame komplektis olevate püksteni. Milliseid eelistad? Siit leiad erinevad tegumoed: stringid, tängad, bokserid. Tangad on külgedelt kitsamad ja tagant peenikese pealaga aluspüksid. Need on julge lõikega, millega rõhutada oma kurve. Stringe leiad siit erinevate disainidega, külgedel on paelad või laiem äär, need on sinu jalas ülimalt mugavad. Erilisemateks õhtuteks saad valida huvitavate paelte ja lõigetega mudeleid. Bokserid on laiema reielõikega ja suurema keha katvusega.
Naiste pesukomplekte on siin igale maitsele. Meil on klassikalisi värve – punased, mustad, valged ja enamik teisi toone on esindatud. Leidub ka ühevärvilisi komplekte ja seksika läbipaistva pitsilise mustriga, olemas on napimad variandid. Naiste pesukomplektide hulka kuuluvad lisaks ülimalt kaunid öösärgid. Ka kingituseks leiad siit tasukohaste hindadega pesukomplekte.

Hansaposti veebipoest tellimine on väga mugav! Vaid paari klikiga saad tooted lisada oma ostukorvi. Tarne on kiire ja jõuab esimesel võimalusel sinu lähimasse pakiautomaati. Telli juba täna!