Информация

Специальные предложения Черной пятницы!

Акция закончилась

Must reede 2023

Must reede ehk Black Friday on iga-aastane suurte allahindlustega väljamüük, mis leiab alati aset novembri viimasel reedel. Paljud kauplused on selleks päevaks välja pannud must reede 2023 pakkumised, mis pakuvad ahvatlevaid allahindlusi paljudele toodetele. Black Friday pakkumised on ideaalseks lahenduseks jõulukinkide soetamisel, säästes niiviisi palju raha.

Millal on must reede 2023. aastal?

Must reede väljamüük on igal aastal novembrikuu viimasel reedel. 2023. aastal on must reede 24. novembril ning sellel päeval ootavad sind meie e-poes parimad musta reede pakkumised. Ole sel päeval kärme, sest head pakkumised kaovad kiirelt.

Miks soetada Black Friday ajal tooted Hansapostist?

Musta reede pakkumised ahvatlevad suurte allahindlustega ning kuna väljamüük kestab vaid ühe päeva, toob see poodidesse suured rahvamassid ja pikad järjekorrad. Miks aga oodata tundide viisi, et osta oma lemmiktooted soodushinnaga? Hansaposti e-poest saad mugavalt kõik vajalikud tooted välja valida ning tellida need otse koju või lähimasse kauba väljastuspunkti, vältides nii järjekordades seismist ja tüütut ootamist. 

Must reede 2023 pakkumised on väga mitmekülgsed. Soodushinnaga leiad elektroonika, riided ja aksessuaarid, kodutehnika, lastetooted ning palju muud. Kõik tooted sobivad ka suurepäraseks jõulukingituseks lähedastele ja sõpradele.

Ava 24.novembril Hansaposti e-pood ning saad teada, millised on musta reede pakkumised 2023. aastal!