Vedelväetised

(4)
Filtreeri
  489
Lisa korvi

Compo leheläige orhideedele

Kasutamine: Väetised lilledele
Maht: 0.25 l
Kaubamärk: Compo
  489
Lisa korvi
5/5

Compo orhideede vedelväetis

Kasutamine: Väetised orhideedele
Maht: 0.25 l
Kaubamärk: Compo
  653
Lisa korvi
3.5/5

Compo leheläige toataimedele, väike

Kasutamine: Väetised lehttaimedele
Maht: 0.3 l
Kaubamärk: Compo
  979
Lisa korvi

Compo suvelillede vedelväetis

Kasutamine: Väetised rõdutaimedele
Maht: 1.3 l
Kaubamärk: Compo

Milline vedelväetis valida?

Taimed vajavad rammu ja toitaineid, et nad oleksid kaunid, terved, tugeva kasvuga ja saagirohked. Paljude taimede väetamiseks on mugavad kasutada vedelväetised ehk kastmisväetised, mida lisatakse kastmisveele. Väetiste valik kauplustes on väga mitmekesine; oluline on valida õiged vedelväetised vastavalt sellele, milliseid taimi sa kasvatad. 

Universaalne väetis

Paljudele taimedele sobivad universaalsed kastmisväetised, osadel taimedel on aga erilisemad nõudmised ja nende jaoks tasub valida spetsiaalne vedelväetis. 

Vali väetis vastavalt taimeliigile

Köögiviljade väetised aitavad taimedel rohkelt vilju kasvatada - vali kasvuhoonesse tomativäetis või köögiviljade vedelväetis. Osad taimed, näiteks kultuurmustikad, rododendronid, hortensiad, asalead ja veel mitmed toataimed vajavad happelist keskkonda, nende jaoks on just neile sobivad vedelväetised. Suvelillede väetised soodustavad rikkalikku õitsemist, sega vedelväetis kastmisvette ja väeta oma ampli- või rõdutaimi sellega nii sageli, kui pakendil juhendatud. Sobiv kastmisväetis on olemas ka okaspuude, viljapuude, maasikate ja muru jaoks. 

Väetis erikohtlemist nõudvatele taimedele

Toalilleväetised on erineva koostisega vastavalt sellele, kas nad on mõeldud õitsvatele või rohelistele toataimedele, kuna õitsemist ja lopsakat lehekasvu toetavad erinevad ained. Erikohtlemist nõuavad kaktused ja sukulendid ning orhideed, seetõttu on neile ette nähtud spetsiaalsed vedelväetised. Valikus on ka toataimede leheläige ja biostimulaator lehtede kaudu väetamiseks, mida lisatakse pihustatavale veele.

Vii väetamine läbi ainult vastavalt juhistele

Kindlasti tasub läbi lugeda pakendil olev juhend ja kasutada väetist sellele vastavalt. Liiga ohter väetamine taimedele head ei tee, samuti kahjustab looduskeskkonda ja sinu rahakotti. 

Väetiste müük Hansapostis

Meie e-poe tootevalikus on palju häid pakkumisi ning allahindluste ja kampaaniate ajal võid leida endale vajaliku veelgi soodsama hinnaga. Valitud kauba saad mõne hiireklõpsuga tellida sobivasse kohta kogu Eesti piires. Pakiautomaati jõuab kaup enamasti kõige kiiremini kohale! Leia vajalikud vedelväetised Hansaposti e-poest ja tunne rõõmu kaunitest ja lopsakatest toa- ja aiataimedest!