Meie lugu

Elu võib olla keeruline. Imeline, kuid keeruline – ja tulvil ootamatusi. 
Seetõttu on Hansapost juba pea 25 aastat seisnud selle eest, et elu keerukust mõnevõrra vähendada – lihtsustades ostlemist. Kõike, mida teeme, teeme selle nimel. Järjekindlalt, sirgjooneliselt, üllatusteta. 
Kuid maailm on üsna palju muutunud ning muutub veelgi. Mõnikord on muutused ootuspärased, mõnikord mitte. Siiski üks asi on kindel – Eesti on väike riik. Kuid sellegipoolest väärime me oma veebipoodi, kus on valikus ligi pool miljonit toodet. Tarnitud kiirelt ja usaldusväärselt igasse Eestimaa nurka. Kalamajast Kihnuni. Mõnikord isegi paari tunni jooksul. Mida iganes vaja võiks minna ja rohkemgi veel, murutraktorist projektorini, nutikellast akutrellini, kohviubadest soenguvahuni. Kõik ühest ostukohast. Kõlab lihtsalt, kas pole? 
Just seda Hansapost ongi – lihtne. See on nii seetõttu, et me tunneme eestlasi. Me pakume õiglaseid hindu ja head hinna-kvaliteedi suhet. 
Hansapost on lihtne, kuna see on kliendikeskne. Me kuulame ja me õpime. Ja me ei peatu kunagi. Me ei teeninda kliente üksnes 24/7, vaid aastast aastasse. See loob kogemuse, mida võib usaldada. Ning just usaldusväärsus ongi teinud meist ühe Eesti suurima veebipoe. 
Ja siiski meiega on lihtne, kuna puuduvad järjekorrad ning tunglevad inimmassid. Täpselt nõnda nagu eestlane eelistab. 
Elu ja ostlemine võivad ja peaksidki olema võimalikult lihtsad. Elu lihtsus annab võimaluse unistada suurelt ning nautida rohkem. Täna, homme ja iga päev. Ja nii järgnevad 25 aastat.

Soovime, et iga inimene, kes meid külastab saab tunda, et:
-    Hansaposti e-poest ostmine on lihtne, kiire ja mugav!
-    oleme avatud ja sõbralikud, progressiivsed ja ajaga kaasas käivad!
-    meie sihiks on abivalmis ja professionaalne klienditeenindus ning kliendikeskne mõtlemine! Kuulame ja mõistame klienti ja areneme koos iga päevaga!
-    sel moel pakume personaalset ning loomulikku ostukogemust.

Registreeri end kindlasti meie püsikliendiks ja kogu Hansaraha, ole MinuHansa liige – ostuprotsess on kiirem, mugavam ja lisaks ootavad Sind personaalsed sooduskoodid ja eripakkumised. Telli ka meie uudiskiri, et olla alati kursis kõige värskemate ning magusamate pakkumistega!

Hansaposti ajaloost. Hansapost alustas tegevust juba 1997 aasta kevadel postimüügikataloogina ja sai kiiresti tuntuks üle kogu Eesti ning Läti oma laia kaubavaliku, taskukohaste hindade ja paindliku teenindusega. 2011 aastast alates tegutseb Hansapost veebikaubamajana ning tänaseks on Hansapost kasvanud Eesti üheks suurimaks veebikaubamajaks.  
2018 aasta kevadel ühinesime Soome legendaarse kaubandusettevõttega Hobby Hall. 2021 aastal ühines Hobby Hall Group Pigu Group`iga, mille hallata on juhtivad e-kaubamajad Baltikumis pigu.lt, 220.lv ja kaup24.ee. Uus e-kaubanduskontsern PHH Group haldab e-poode ja veebituruplatse Soomes (hobbyhall.fi), Eestis (Hansapost.ee ja kaup24.ee, Lätis (220.lv) ja Leedus (pigu.lt). 
PHH Group`il on üle 4000 müüja, kaubavalikus üle 2 miljoni toote ning nende poodidel ja platvormidel on aastas üle 150 miljoni veebikülastuse.

Juriidiline info:

Hobby Hall Group OÜ
Luite 19A, 11313 Tallinn
Telefon: 611 5511
Reg.nr. 14628015
KMKR nr.: EE102122815
Arveldusarve: SWEDBANK: LT617300010170472675, BIC/SWIFT HABALT22
E-post: [email protected]