Mooduli tüüp: | USB-A |
Mahutavus: | 128 GB |
Kauba ID: | 362112 |
KINGSTON 128GB USB3.2 Gen1 DataTraveler Exodia Black + Yellow
Kingstoni lugu pärineb aastast 1987, mil kaks inseneri ja sõpra – John Tu ja David Sun – nägid tehnoloogias võimalust. 1987. aastal asutasid John Tu ja David Sun Kingstoni, et tegeleda pinnale paigaldatavate mälukiipide suure puudusega. Nad töötasid välja revolutsioonilise uue üherealise mälumooduli (SIMM), kasutades vanemaid komponente, mis olid juba saadaval. Nad kasutasid oma insenerioskusi, et töötada välja uus mälumooduli viis ja töötada välja meetod, mis aitab keskkonnal olemasolevaid kiipe ümber kujundada. See uuenduslik uus üherealise mälumooduli (SIMM) toode on vastanud praegusele turunõudlusele ja taaskehtestanud tööstusharu standardid. Sellest ajast alates on Kingstonist saanud mälu-, salvestus- ja tehnoloogiliste lahenduste maailmas liider, saavutades peaaegu igal aastal uusi edusamme tehnoloogia vallas.
Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.
Kauba ID: | 362112 |
Kategooria: | Mälupulgad |
Tootja kood: | DTX/128GB |
Tootepakendite arv: | 1 tk. |
Paki suurus ja kaal (1): | 0,1 x 0,1 x 0,1 m, 0,1 kg |
Kaubamärk: | KINGSTON |
Mooduli tüüp: | USB-A |
Mahutavus: | 128 GB |
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: | Kõik Kingston tooted |
Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.
75%
seda toodet soovitavad ostjatest
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodetSuurepärane toode ja kiire kohaletoimetamine
Toode saabus lubatust hiljem. USB 2.0 pordiga allalaadimiskiirus umbes 10 mb/s, usb 3.0 puhul pole veel proovitud.
Mõttetu toode. Väga aeglane failide üleslaadimine.
115 GB reaalset mälu. vormindatakse kohe exFAT-is. edastab suuri faile aeglaselt
Hea mälukaart
mälupulk nagu mälupulk
Väga aeglane, ma ei soovita oma vana USB 2.0 4gb kiiremini
Kõik väga hästi.