Hansapost.ee kinkekaardid

(7)

Mida kinkida sõbrale, kaaslasele, vanematele või töökaaslasele sünnipäevaks ja jõuludeks? Sageli tuleb ette olukordi, kus ei tule midagi pähe, mida tuttavale kinkida võiks. Sellisel juhul aitab sind hädast välja Hansapost.ee kinkekaart, mille abil saab kingisaaja ise otsustada, mida endale soetada soovib. Kinkekaarte on müügil 5€-100€ vahemikus ning soovi korral on sul võimalik erinevaid kaarte kombineerides valida välja sobiv kingisumma. Kinkekaardid kehtivad 12 kuud, mis annab kingisaajale piisava aja sobiva toote välja valimiseks. Elektroonilist kinkekaarti saab kasutada Hansapost.ee e-poes ühe ostu sooritamiseks kasutades kaardil olevat koodi.

Miks valida Hansapost.ee kinkekaart?

Mõnikord seisame silmitsi olukorraga, kus ees on ootamas sünnipäev, jõulud või mõni muu tähtpäev, mille puhul on tavaks teistele midagi kinkida, kuid pea on tühi ja ühtegi kingiideed pähe ei tule. Sellisel puhul on hea valida kingituseks kinkekaart. Tänu sellele ei pea sa muretsema, kas kingisaajale ikka kingitus meeldib – saaja saab ise endale meelepärase toote soetada. Kinkekaart sobib ideaalselt kingiks kõigile – partnerile, lapsele, sõbrale, vanemale, ülemusele ja töökaaslasele. Tänu Hansaposti e-poe laiale valikule leiab iga kinkekaardi saaja endale midagi meelepärast ja mis veel parem – enda kingituse saab ta soetada kodust väljumata!

Mida kinkekaardi puhul meeles pidada?

Kinkekaart kehtib leheküljel hansapost.ee soetades tooteid, mille müüjaks on märgitud Hansapost, muude müüjate toodete soetamisel kinkekaarti kasutada ei saa. 

Kinkekaarti ei saa tagastada ega raha vastu ümber vahetada ning selle kehtivusaeg on 12 kuud alates ostukuupäevast.

Kinkekaarti saab kasutada vaid ühe ostu sooritamiseks. Kui ostetav toode on odavam kinkekaardi väärtusest, siis ülejäänut summat ei tagastata. Kui kinkekaardi väärtus on väiksem, kui tellimuse summa, on vaja ülejäänud osa mõnel muul viisil tasuda.

Kuidas kinkekaarti kasutada?

Esmalt tuleb sobivad tooted ostukorvi lisada. Ostu sooritamisel leiad lahtri, kuhu saab sisestada kinkekaardil asuva numbri. Peale numbri sisestamist arvutatakse ostusummalt maha kinkekaardi väärtus.