Murusegud ja muruseemned

(4)
Filtreeri
  1299
Lisa korvi

Muruseemnesegu Barpower RPR 1kg

Ühilduvus: universaalne
Kaubamärk: Barenbrug
Kaal: 1 kg
  1099
Lisa korvi

Muruseemnesegu Watersaver 1kg

Ühilduvus: universaalne
Kaubamärk: Barenbrug
Kaal: 1 kg
710 / kuus   5399
Lisa korvi

Muruseemnesegu Watersaver 5kg

Ühilduvus: universaalne
Kaubamärk: Barenbrug
Kaal: 5 kg
620 / kuus   4699
Lisa korvi

Muruseemnesegu Shadow 5kg

Ühilduvus: universaalne
Kaubamärk: Barenbrug
Kaal: 5 kg

Milline murusegu valida?

Pehmel rohelisel muruvaibal on mõnus piknikku pidada, palli mängida või päikest võtta. Muru rajamiseks on mõistagi vajalikud muruseemned. Murusegud on koostiselt erinevad, sisaldades muutuvates vahekordades mitmesuguste murukõrreliste seemneid, osades murusegudes on ka õitsvate taimede seemned. Vali sobivad muruseemned selle järgi, mille jaoks muruala vajad. 

Universaalne muruseeme

Tavaliste õuealade jaoks sobivad hästi erinevad universaalsed murusegud. Aladele, mis on väga usinas kasutuses, nagu näiteks laste mänguväljak või palliplats, tasub külvata spordimuru seemned või muu spetsiaalne murusegu, mis talub tallamist ja taastub kiiresti. On ka sellised murusegud, mis on eriti head kahjustunud muru taastamiseks. 

Lillemuru 

Järjest populaarsemaks muutub lillemurude ja lilleniitude rajamine. Lillemuru on kaunis ja ühtlasi väga loodussõbralik, pakkudes elupaika ja toitu paljudele kasulikele putukatele, kes omakorda on toiduks lindudele. Lilleniit vajab niitmist ainult korra või paar aasta jooksul. Kui sul on aias alad, kus ei ole vaja igapäevaselt kõndida, külva sinna lillemuru ja naudi nädalavahetustel muruniidukiga pläristamise asemel mõnusat puhkust ja linnulaulu. 

Muruvaip

Muruseemned on kaval külvata suve lõpul või sügise algul, siis on muld idanemiseks kenasti soe ja sajab enamasti ka piisavalt vihma, et ei peaks kastmise pärast muret tundma. Muidugi võib muru rajada ka muul ajal, tuleb lihtsalt silm peal hoida, et värskelt külvatud muruseemned põuasel ajal kuivale ei jääks. Väga mugav viis muru külvamiseks on biolagunev murutekstiil. Tekstiili sees on muruseemned paremini kaitstud ka lindude eest, kes neid vahel nokkima kipuvad. 

Muru müük Hansapostis

Meie e-poe tootevalikus on palju häid pakkumisi ning allahindluste ja kampaaniate ajal võid leida endale vajaliku veelgi soodsama hinnaga. Valitud kauba saad mõne hiireklõpsuga tellida sobivasse kohta kogu Eesti piires. Pakiautomaati jõuab kaup enamasti kõige kiiremini kohale! Leia muruseemned ja murusegud Hansaposti e-poest ja veeda aias mõnusasti aega!