Kauba ID: | 10591187 |
Komplekti kuuluvad tööriistad aitavad kilet ideaalselt paigaldada erinevat tüüpi pindadele, nii lihtsatele kui ka keerulisema kujuga pindadele.
Veekaabits – kummi ja käepideme komplekt sobib ideaalselt kõikides tingimustes. Tänu oma suurele elastsusele kohandub see suurepäraselt iga klaasikujuga!
Kolmnurkne kaabits – kollane kaabits kile paigaldamiseks raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Kolmnurkse kujuga on väga lihtne kile tihendite alla suruda ja alla vajutada.
Universaalne sinine – plastist painduv pehme viltotsaga kaabits
Mini kaabits roosa - mida kasutatakse jääkvee ja mustuse väljapressimiseks kile alt ning surumiseks raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Seda saab kasutada ka vanade kleebiste eemaldamiseks
Valge kaabits – vee lõplikuks kilest väljapressimiseks. Tööriist akende toonimiseks ja ehituskilede pealekandmiseks. Saab kasutada ka kaabitsana, seega on väga mitmekülgne.
Mustvalge kaabits - plastik ja kumm, mida kasutatakse viimistlusvahendina kile vajutamisel tihendite alla ja teravatesse nurkadesse. Paberrätikusse mähituna aitab see puhastada raskesti ligipääsetavaid kohti.
Metallist nuga ja 10 roostevabast terasest tera sobivad ideaalselt tihendite all oleva kile lõikamiseks.
Kauba ID: | 10591187 |
Kategooria: | Akna toonkiled |
Tootepakendite arv: | 1 tk. |
Paki suurus ja kaal (1): | 0,2 x 0,1 x 0,1 m, 0,33 kg |
Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.