Kaalukategooria: | 2/3 (15-36 kg) |
Paigaldussuund: | Nägu sõidusuunas |
Autosse kinnitamine: | Turvavööd |
Kauba ID: | 9843062 |
Lorelli Orion autoiste, mis on kaunistatud mängulise Ginger Animali disainiga, on mõeldud lastele, kes kaaluvad 22-36 kg. Ilma keeruliste seadistusteta pakub see iste lihtsat, näoga ettepoole suunatud paigaldust, mis tagab turvalise ja mugava sõidu. Selle elav oranž värvus ja veetlev muster muudavad iga reisi teie väikesele lapsele meeldivaks. See iste sobib ideaalselt vanematele, kes otsivad usaldusväärset ja muretut autoistet, mis ühendab endas ohutuse ja lõbusa, pilkupüüdva disaini.
Ülemaailmselt tuntud kaubamärk Lorelli tutvustab ja laseb igal aastal välja uue tootekollektsiooni, mis täidab turu ainulaadsete ja vastupidavate toodetega, millel on suurepärane kvaliteet ja peen disain. Lorelli mitmete aastate põhjal saadud kogemused on arendanud teadlikkust ja võimet ennustada, mida nutikad, tulevased vanemad tegelikult vajavad, nii et Lorelli püüdleb erinevate kliendiuuringute ja uuringute abil tipptaseme poole. Ohutus ja mugavus on kaks olulist asja, mida Lorelli püüab pakkuda nii vanematele kui ka nende lapsukestele.
See on kaubamärk, mis võib olla uhke oma jalutuskärude, turvatoolide, söögitoolide, voodikatete, madratsite, mänguasjade ja lugematu hulga muude toodete üle. Lorelli nimetab end mitmekülgseks kaubamärgiks, mis suudab kliente üllatada ja endaga kaasa haarata. Te ei pane tähele, kuidas teist saavad Lorelli kaubamärgi püsikliendid. Moodsad, nutikad ja tõeliselt innovatiivsed ideed pärinevad Lorelli kodust - proovige ühte toodet ja kindlasti soovite proovida ka teisi nende tooteid.
Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.
Kaasaegsed turvatoolid kinnitatakse tavaliselt kahel viisil – ISO-FIX süsteemiga või turvavöödega. Ilmselt levinuim meetod on turvavöö kinnitamine, kui auto turvavöö tõmmatakse läbi istmekinnituste välja ja lukustatakse turvavöö pandlasse, nagu oleks turvavöö tavapäraselt kinnitatud. Nii saab turvahälli kinnitada kahel viisil – sõidusuunas või sõidusuunale vastupidises suunas. Oleneb täpselt, kuidas need on kinnitatud: kui esirihm tõmmatakse läbi siniste tüüblite, kui allosas läbi punaste.
Turvavööde üks peamisi eeliseid on nende liikuvus. Kui iste on autos juba turvavöödega kinnitatud, on seda eriti lihtne ühest autost teise teisaldada või lihtsalt turvavööga lahti ühendada ja tuppa viia. Lisaks on seda tüüpi kinnitus paljudel juhtudel kergem kui ISO-FIX süsteem. Oluline on rõhutada, et auto turvavööd saab kasutada kõikide turvatoolirühmade jaoks, muutes selle meetodi eriti mitmekülgseks.
Kauba ID: | 9843062 |
Kategooria: | Turvatoolid ja turvahällid |
Tootepakendite arv: | 1 tk. |
Paki suurus ja kaal (1): | 0,5 x 0,35 x 0,3 m, 1 kg |
Kaubamärk: | Lorelli |
Omadused: | Pole täpsustatud |
Kaitse külglöögi eest: | Ei |
Värv: | Oranž |
Minimaalne pikkus: | 125 cm |
Maksimaalne pikkus: | 150 cm |
Kaalukategooria: | 2/3 (15-36 kg) |
Vaade: | Lorelli, 2/3 (15-36 kg) turvatoolid ja turvahällid |
Paigaldussuund: | Nägu sõidusuunas |
Autosse kinnitamine: | Turvavööd |
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: | Kõik Lorelli tooted |
Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.