1

Juuste keemiline soengukreem Schwarzkopf Professional Natural Styling Perm 2 Classic, 1 l

Täpsustused:
Tüüp: Lokkis juustele
Kosmeetika tüüp: Keemiliste lokkide jaoks
Kauba ID: 5518302
2529
2529 /l
Lisa korvi
Sinu linn

Postkontor

16. maist

199

Omniva pakiautomaat

16. maist

219

DPD pakiautomaat

16. maist

249

SmartPosti pakiautomaat

16. maist

259

Kuller

16. maist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Postkontor

16. maist

199

Omniva pakiautomaat

16. maist

219

DPD pakiautomaat

16. maist

249

SmartPosti pakiautomaat

16. maist

259

Kuller

16. maist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.


Teised on vaadanud

Toote kirjeldus: Juuste keemiline soengukreem Schwarzkopf Professional Natural Styling Perm 2 Classic, 1 l

Kasutamine: Järgige toote pakendil olevaid kasutusjuhiseid. Enne lokiprotseduuri alustamist on soovitatav juukseid pesta sügavpuhastava šampooniga. Kandke pestud ja rätikuga kuivatatud juustele. Kandke toode peale svammiga. Katke oma pea polüetüleenist mütsiga. Laske mõjuda nii kaua, kui tootja on määranud. Loputada põhjalikult veega.

Schwarzkopf Professional Natural Styling Perm 2 Classic – kreem värviliste juuste keemiliseks kammimiseks. Kreem aitab hoida peanahas vee, rasvade ja hapete tasakaalu, tagab intensiivse juuksehoolduse ja annab pehmuse. Hoiab ära värvi tuhmumise, aitab säilitada värvitud juuste värske välimuse pikka aega ning kaitseb juuksestruktuuri moodustavat keratiini. Säilitab maksimaalselt värvitud juukseid keemilise töötluse ajal, annab nõrgenenud juustele sära, pehmuse ja elastsuse. Kahjustatud, kuivadele, värvitud juustele.

Schwarzkopf Professionali ajalugu algab juba 1898. aastast, kui Berliini kvalifitseeritud proviisor Hans Schwarzkopf, kes leiutas ja turustas esimest kuivšampooni, asutas kosmeetikaapteegi. Täna on ettevõte esindatud 80 riigis üle maailma ja enam kui 160 000 müügisalongis.
Schwarzkopf Professional on seeria, mida juhib kirg juuste vastu.
Juuksurid üle kogu maailma on ühinenud suureks kogukonnaks eesmärgiga jagada ühist kirge professionaalse juuksehoolduse vastu.
Schwarzkopf Professional töötas välja uuendusliku ärimudeli, mis pidevalt arendab ja täiustab juuksehooldustooteid, pakkudes koolitusi ja kliendituge. Suur ja arenenud kogukond andekamatest juuksemeistritest ja teadlastest julgustab proovima tooteid, mis on sündinud kirest juuste vastu!
Schwarzkopf Professional professionaalne juuksehoolduskosmeetika - inspireeriv loovus igaks päevaks, kõrge kvaliteet, äärmiselt lai tootevalik ja terved juuksed! Schwarzkopf on üks maailma suurimaid kosmeetikaettevõtteid, mis toodab kvaliteetseid juuksehooldus- ja soengutooteid, juuksevärve, kosmeetikat ja kehahooldustooteid. 

Juuste keemiline soengukreem Schwarzkopf Professional Natural Styling Perm 2 Classic, 1 l

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Üldine tooteinfo: Juuste keemiline soengukreem Schwarzkopf Professional Natural Styling Perm 2 Classic, 1 l

Kauba ID: 5518302
Kategooria: Juuste viimistlusvahendid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,07 x 0,07 x 0,26 m, 1 kg
Tüüp: Lokkis juustele
Ettenähtud: Naistele
Maht: 1000 ml
Kosmeetika tüüp: Keemiliste lokkide jaoks
Vaade: Schwarzkopf Professional, keemiliste lokkide jaoks juuste viimistlusvahendid
Kaubamärk: Schwarzkopf Professional
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Schwarzkopf Professional tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (1)

Juuste keemiline soengukreem Schwarzkopf Professional Natural Styling Perm 2 Classic, 1 l
5

(1 ostja hinnang)

5 tähte
(1)
4 tähte
(0)
3 tähte
(0)
2 tähte
(0)
1 täht
(0)

100%

seda toodet soovitavad ostjatest

Jäta toote kohta arvustus

Info ja reeglid

Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.

Hinda toodet
Ljudmila D.
28.11.2024

Toode on hea, aga tellimisel pidin lubatust kauem ootama

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Juuste keemiline soengukreem Schwarzkopf Professional Natural Styling Perm 2 Classic, 1 l