Tüüp: | Niisutavad, Sära andvad, Siluvad, Volüümi andvad |
Maht: | 250 ml |
Kauba ID: | 698017 |
Kasutamine: Kandke palsam niisketele juustele, masseerige juustesse, hoidke 1-2 minutit ja loputage hoolikalt leige veega
Palsam ravib juukseid täites kahjustused hüaluroonhappega. Intensiivselt niisutab juukseid ja annab neile kohevust. Juuksed on kergelt kammitavad ja läikivad ning kaitstud keskkonnamõjude eest.
Professionaalne toode ei sisalda silikooni, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA, SLS.
Koostis: Aqua [Water], Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Sodium hyaluronate, Phenoxyethanol, Sodium chloride, Myristyl lactate, Sodium cocoyl hydrolyzed wheat protein, Sodium olivamphoacetate, Glycerin, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Citric acid, Benzoic acid, Glyceryl oleate, Parfum [Fragrance], Salvia sclarea extract [Salvia sclarea (Clary) extract], Tetrasodium glutamate diacetate, Salvia sclarea flower oil, Dehydroacetic acid, Linalool.
Kasutamine: kanna puhastele ja šampooniga pestud niisketele juustele, masseerige ning loputage hoolikalt veega.
„Noah“ on välja töötanud laias valikus tõeliselt taskukohaseid looduslikke juuksehooldustooteid, kasutades ainult kõrgeima kvaliteediga looduslikult kasvatatud orgaanilisi taimeekstrakte ja kombineerides vanarahva tarkust meie ökoloogiliste teadlaste teadmistega. Need on tooted, mis on tänapäeval rahvusvaheliselt tunnustatud ja inimkehale ohutud.
Iga „Noah“ toode sisaldab puhtaid eeterlikke õlisid, mis on saadud taimedest ja lilledest vastavalt traditsioonilistele ja vanimatele meetoditele. Nende väärtuslikud terapeutilised omadused, aroomid ja värvid on täiesti looduslikud, ilma kahjulike keemiliste lisanditeta.
Selle tulemusena võite olla kindel, et iga „Noah“ toode on loodud toorainest, mis valitakse ainult nende kvaliteedi ja tõhususe huvides. Need on rikkalikud botaanilised koostisosad, mida on segatud puhaste eeterlike õlidega. „Noah“ ei kasuta kunagi inimkehale kahjulikke tooraineid, näiteks: parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-e või SLS-e.
„Noah by Pure Brands“ asutati 2006. aastal Veneetsia lähedal, Itaalias, et rahuldada kasvavat vajadust tõhusate ja looduslike toodete järele juuste ja keha ilu jaoks. Viimastel aastatel on nende reputatsioon kasvanud vastavalt tootevalikule. Loodud tooted on eelkõige keskkonnasõbralikud ning kõik kliendid armastavad ja austavad neid.
Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.
Kauba ID: | 698017 |
Kategooria: | Palsamid |
Tootepakendite arv: | 1 tk. |
Paki suurus ja kaal (1): | 0,02 x 0,015 x 0,165 m, 0,275 kg |
Ettenähtud: | Naistele |
Liin: | Noah Yal |
Kaubamärk: | Noah |
Tüüp: | Niisutavad, Sära andvad, Siluvad, Volüümi andvad |
Vaade: | Noah, niisutavad palsamid, Noah, sära andvad palsamid, Noah, siluvad palsamid, Noah, volüümi andvad palsamid |
Maht: | 250 ml |
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: | Kõik Noah tooted |
Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.
100%
seda toodet soovitavad ostjatest
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodetAitäh väga hea šampoon
Väga sobis lapse juustesse, juuksed läikivad, ja värvitud juustega ei sobi.. pärast seda on raske juukseid kammida
Lemmik palsam. Teeb imesid ja hind on nii mõistlik!! Üliniisutav ja juuksed jäävad hästi õhuliseks!!
Juuksed pehmed, läikivad.