Puugi- ja sääsetõrjevahendid

(7)
Filtreeri

Eesti suves kuuluvad  puugi- ja sääsetõrjevahendid iga aktiivse elustiiliga inimese hügieenitarvikute hulka. Kui soovid metsas ja rabades seigelda või aias grillipidu pidada – säästetõrjevahend hoiab soovimatud putukad eemale. Õnneks on putukatõrjevahendid tänasel päeval soodsad ning valik on suur. Putukatõrjevahendid on enamasti aerosoolina, kuid võimalik on osta ka kreeme ning spetsiaalseid salvrätte, mis sääski  ja puuke eemale peletavad. Hansapostist leiad ka spetsiaalseid puugitõrjevahendeid lemmikloomadele ja eriti õrnatoimelisi ent kvaliteetseid sääse- ja puugikaitsespreisid ning kreeme lastele. Kui putukad on juba liiga teinud, leiad ka sobiva toote putukahammustuste leevendamiseks.

0 €
  1229
Lisa korvi
5/5
ÜLEHOMME KÄTTE

Putukatõrjesprei Free 150 ml

Tüüp: Kreemid, spreid
Maht: 150 ml
0 €
  989
Lisa korvi
4.5/5

Putuka- ja puugitõrjevahend Naturée BEBE, 100 ml

Tüüp: Kreemid, spreid
Maht: 100 ml
0 €
  620
Lisa korvi

Rahustav geel sääsehammustustele Ziaja AntyBzzz 30 ml

Tüüp: Kreemid, spreid
Maht: 30 ml
0 €
  719
Lisa korvi

Sääsetõrjevahend Chicco NaturalZ, 60ml

Tüüp: Kreemid, spreid

Selleks et looduses mõnusalt aega veeta, tasub end sääskede, parmude ja puukide eest erinevate kaitsevahenditega kaitsta. Õiged sääsetõrjevahendid – spreid, kreemid ja putukatõrjekleepsud tõrjuvad tüütud putukad teist eemale. Sääse- ja puugitõrjevahendid annavad võimaluse Eesti suvest maksimum võtta, ilma et peaksid muretsema ja ebameeldivust taluma. Lisaks kaitseb putukatõrje nahka ja hiljem ei pea tegelema ebameeldivate putukahammustuste jälgedega.

Kuna sääskede ja puukide puhul on sääsetõrjevahendi efektiivsus 6–8 tundi, hoia kindlasti suvel taskus või  autos pika toimega spreid puukide ja sääskede eemal hoidmiseks. Kuna sääsetõrjevahend on siiski mürgine, ei tasu sellega liialdada – kasuta seda mõistlikult või tee oma valik looduslike putukatõrje õlide hulgast. Ka ohtlike puukide eemale hoidmiseks vajad puugitõrjevahendit, neid on samuti nii puugitõrje spreina kui õlina.
Puugid armastavad lisaks inimestele ka koerte ja kasside verd. Ni on eraldi  puugitõrjevahendid loodud lemmikloomadele. Kui aga oled siiski  puugihammustuse saanud, on Hansapostis puugi eemaldamiseks saadaval eraldi puugieemalduskonksud, mis töö valutult ja kvaliteetselt ära teevad.
Laste tundliku naha puhul tuleb kasutada spetsiaalseid lastele mõeldud putukatõrjevahendeid. Vali kvaliteetne toode, millega väldid sääsetõrjevahendi tekitatud nahaärritust või teisi kõrvaltoimeid. Saad kasutada ka putukatevastaseid kleepse, mis on ohutud ja mida võib kasutada lapse sünnist alates. Plaaster tuleb kleepida lihtsalt laste riiete või käru külge. Samuti sobivad lastele kasutamiseks looduslikud sääsetõrjevahendid. Kindlasti vaata, et sääsetõrjevahend ei satuks silma.
Kui juba putukad on liiga teinud, siis pakub abi putukahammustuste vastane rahustav geel või sprei. Kui varustad end heade ja kvaliteetsete sääsetõrjetoodetega, siis möödub suvi palju mõnusamalt! Tule tee oma valik!