1

Näokreem õlieliksiir DeBa, 50 ml

Täpsustused:
Nahatüüp: Universaalne, Vananev nahk
Toime: Klaariv, Nahka helendav, Pinguldav, Toitev
Kauba ID: 7381025
649
12980 /l
Lisa korvi
Sinu linn

Postkontor

9. aprillist

199

Omniva pakiautomaat

9. aprillist

219

DPD pakiautomaat

9. aprillist

249

SmartPosti pakiautomaat

9. aprillist

259

Kuller

9. aprillist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Postkontor

9. aprillist

199

Omniva pakiautomaat

9. aprillist

219

DPD pakiautomaat

9. aprillist

249

SmartPosti pakiautomaat

9. aprillist

259

Kuller

9. aprillist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.


Teised on vaadanud

Toote kirjeldus: Näokreem õlieliksiir DeBa, 50 ml

Kasutamine: kandke hommikul ja/või õhtul puhastatud näo- ja kaelanahale.

Õlipõhine valem, mis toidab nahka ning säilitab selle sära ja elastsuse kogu päeva ja öö. Pärli mikroosakesed siluvad ja muudavad näo ja kaela säravaks pärast esimest kasutuskorda. 

Aktiivsed koostisosad: 

  • Argaaniaõli – niisutab, parandab juuste elastsust ja tihedust.
  • E-vitamiin – toidab ja niisutab.
  • Roosiõli – toniseerib ja pinguldab.
  • Lavendliõli – rahustab nahka ja vähendab punetust.
  • Immortelle õli.
  • Rosmariiniõli – aitab ennetada kortsude teket, pärsib vabade radikaalide kahjustavat toimet nahale.
  • Sheavõi – niisutab nahka sügavuti.

Küpsele nahale

Küpsele nahale mõeldud näohooldustooted on varem või hiljem iga naise riiulil. Nende kõrval on näokreemid, seerumid ja muud tooted ebaühtlase ja muude nahaprobleemide tunnuste vastu. Kuid ärge laske end petta, et küpsele nahale mõeldud kreeme võib kasutatada ainult vanemas eas. On olemas kaks peamist vananemise tüüpi - loomulik vananemine ja enneaegne vananemine, mis on põhjustatud erinevatest sisemistest ja välistest teguritest. Seda tuntakse ka kui fotovananemist. Meie valik sisaldab laia valikut näokreeme küpsele nahale, mis niisutavad sügavuti, toidavad, täidavad ja kirgastavad väsinud näonahka. Nende kreemide koostisosad aitavad kaitsta nahka keskkonna kahjulike mõjude eest. Küpsele nahale mõeldud kreemid sisaldavad sageli järgmisi koostisosi: peptiidid, lipiidid, aminohapped, glükosamiin, polüfenoolid, antioksüdandid, hüaluroonhape, kollageen, retinooli, C-vitamiin jt. Need koostisosad aitavad ületada probleeme, millega meie nahk iga päev silmitsi seisab: saastunud linnaõhk, külm, ultraviolettkiirgus, nutiseadmete sinine valgus jne.

Üldine tooteinfo: Näokreem õlieliksiir DeBa, 50 ml

Kauba ID: 7381025
Kategooria: Näokreemid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,08 x 0,08 x 0,07 m, 0,07 kg
Tüüp: Päevakreem
Ettenähtud: Naistele
Maht: 50 ml
Nahatüüp: Universaalne, Vananev nahk
Toime: Klaariv, Nahka helendav, Pinguldav, Toitev
Vaade: DeBa, klaariv näokreemid, DeBa, nahka helendav näokreemid, DeBa, pinguldav näokreemid, DeBa, toitev näokreemid
Kaubamärk: DeBa
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Deba tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (0)

Näokreem õlieliksiir DeBa, 50 ml
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Näokreem õlieliksiir DeBa, 50 ml

Reklaam