1

Parfüüm Hugo Boss Bottled Triumph Elixir PP meestele, 50 ml

Täpsustused:
Maht: 50 ml
Kontsentratsioon: PP
Kauba ID: 10372587

Müüdud

Anname Sulle teada, kui toode on taas saadaval

Sarnased tooted


Teised on vaadanud

Toote kirjeldus: Parfüüm Hugo Boss Bottled Triumph Elixir PP meestele, 50 ml

Kasutamine: Soovitatav on parfüümi pihustada keha pulssivatele kohtadele – randmetele, põlvedele, kaelale, kõrvade taha ning ka küünarnukkide sisekülgedele. Lasta kuivada, mitte hõõruda, sest see võib muuta aroomi.

"Hugo Boss Bottled Triumph Elixir PP" - see on peen aroom, mis on loodud nõudlikele härrasmeestele, kes hindavad elegantsi ja enesekindlust. 50 ml pudelisse on talletatud puiduaroom, mis kehastab jõudu ja karismat, sobides nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisteks puhkudeks. Rikkalik ja kauakestev lõhn sobib neile, kes soovivad ajatut parfüümi, mis jätab kustumatu mulje.

  • Puidu lõhnanoodid: Parfüümis on eriline puidunootide kombinatsioon, mis annab sooja ja kutsuva aroomi, õhkudes mehelikkusest ja rafineeritusest.
  • PP kontsentratsioon: kõrge kontsentratsioon tagab pikaajalise lõhna, mistõttu püsib parfüüm elujõulisena kogu päeva ja seda pole vaja uuesti peale kanda.
  • Ideaalne suurus mugavuseks: 50 ml pudel on ideaalne nii reisimiseks kui igapäevaseks kasutamiseks, mahub mugavalt igasse kotti või taskusse, et pakkuda värskendust liikvel olles.
  • Mõeldud meestele: See spetsiaalselt meestele loodud aroom täiendab kaasaegse härrasmehe elustiili, tugevdades tema üldist välimust oma lummava lõhnaga.

Hugo Boss asutas oma firma Metzingenis Saksamaal 1923. aastal, paar aastat pärast I maailmasõja lõppu ja pärast riigi majanduslangust. Enne ja II maailmasõja ajal kavandas ja valmistas ""Hugo Boss"" ettevõte Wehrmacht vägede vormiriietust. Hugo Boss suri 1948. aastal. Pärast 20 aastat võtsid ettevõtte üle kaks tema lapselast Uwe ja Jochen Holy. Vennad muutsid ettevõtte suuna uueks - meeste riiete loomine.

1985. aastal ilmus moemaja esimene lõhn - „Boss Number One“. Lõhna populaarsus on toonud kaasa uue ettevõtte osakonna tekkimise. Samuti on loodud lõhnu naistele: „Femme“, „BOSS Intense“ ja „BOSS Women“.

Meestele loodud klassikalised lõhnad on „BOSS Bottles Cologne“, „BOSS Soul“, „BOSS in Motion“, „BOSS In Motion Limited Edition“ ja „BOSS Selection“. Teised lõhnad, mida nimetatakse lihtsalt „Hugo“, sobivad noorematele meestele ja naistele- Teiste lõhnasegmentide hulka kuuluvad - „Del Mar Baldessarini“, mille on loonud Hugo Boss, „Hugo Dark Blue"" ja „Hugo Deep Red"" lõhnad.

Tänapäevane „HUGO BOSS“ pilt koosneb neljast sõltumatust ja unikaalselt paigutatud joontest, mis vastavad erinevatele vajadustele: rõivad, kingad, parfüümid ja aksessuaarid. Need moodsad tooted on saadaval üle maailma 103 riigis ja üle 5000 jaekaupluses.

Parfüüm Hugo Boss Bottled Triumph Elixir PP meestele, 50 ml

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Kontsentratsiooni liigid Krüpteerimine Mitu tundi lõhn püsib? Lõhnained
EDT "Tualettvesi" Võib püsida 2–4 tundi; 4-15%
EDP "Parfüümvesi" Püsib 3 kuni 5 tundi 15-20%
EDC "Kölnivesi" Enamasti püsib see kuni 2 tundi. 3-5%;
PP "Parfüüm" Püsib üle 6 tunni 20-30%
EDF "Lõhnavesi" Püsib kuni 2 tundi 1-3%

Üldine tooteinfo: Parfüüm Hugo Boss Bottled Triumph Elixir PP meestele, 50 ml

Kauba ID: 10372587
Kategooria: Parfüümid meestele
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,3 x 0,27 x 0,16 m, 0,3 kg
Tüüp: Parfüümid
Vaade: Hugo Boss, parfüümid parfüümid meestele
Lõhnanoodid: Puidused
Ettenähtud: Meestele
Maht: 50 ml
Kontsentratsioon: PP
Kaubamärk: Hugo Boss
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Hugo Boss tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (0)

Parfüüm Hugo Boss Bottled Triumph Elixir PP meestele, 50 ml
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Parfüüm Hugo Boss Bottled Triumph Elixir PP meestele, 50 ml

Reklaam