Maht: | 100 ml |
Kontsentratsioon: | EDP |
Kauba ID: | 5126682 |
Kasutamine: Parfüümi soovitatakse pihustada pulseerivatele kehaosadele – peopesadele, põlvedele, kaelale, kõrvatagustele piirkondadele, samuti küünarnukkide sisemusse. Lase kuivada, ära hõõru, sest aroom võib muutuda.
Salapärane. Provokatiivne. Iha äratades.
Chanel Coco parfüüm naistele on esimene moemaja CHANEL loodud parfüüm pärast Coco Chaneli surma. Stiili ja kuvandi säilitamiseks taastas parfümeeria Madmuelel Chaneli korterite barokse atmosfääri kullatud peeglite ja lakitud Coromandel ekraanidega. Nimi Chanel Coco Parfüüm naistele on imeline austusavaldus Gabrielle Chaneli mälestusele, kes armastas olla n-ö lähedased sõbrad ja pere; see meenutab aegu, mil ta mängis mõtet jätkata laulja ja näitleja karjääri.
Chanel Coco naiste parfüüm kuulub klassikaliste parfüümide rühma. Esialgu on tunda elavat erinevate puuviljade ja lillede aroomi: virsiku, mandariini, mimoosi ja apelsiniõisi. Seejärel ümbritseb seda nelgi ja lõhnavate krotonipuude vürtsikas lõhn, mis on segatud barokklillede - rooside ja jasmiini - õrna lõhnaga. Lõpus levib soe vanilli, merevaigu ja sandlipuu aroom.
- Tipunoodid: apelsiniõis, mandariin, virsik, mimoos;
- Keskmised noodid: mimoos, nelk, roosid, jasmiin;
- Põhinoodid: ambra, sandlipuu, tsiivet, vanill.
Lõhna iseloom: provokatiivne, salapärane.
„Chanel“ lõhnade ajalugu - see ongi moemaja loovuse laine, mis jätkub tänaseni. 1974. aastal tutvustati „Chanel“ värskeimat lõhna. 1979. aastal sai Jacques Polge kolmandaks „Chanel“ parfüümi disaineriks ja tema esimeseks naiste parfüümiks oli 1984. aastal rikkalik, elegantne ja naiselik - ""Coco"".
2007. aastal käivitati „Chanel“ parfüümide uus ajastu, mille tulemusena loodi „Les Exclusifs“. Jacques Polge inspiratsiooniks oli Chaneli moemaja rikkalik uus pärand ja ennekõike komponendid. „Parfümeeriana mängin alati nootidega, et saaksin pakkuda uusi ja intrigeerivaid koostöid“, - selgitab J. Polge.
„Chanel“ on unikaalne moemaja, kes enamus koostisosadest kasvatab ise. Nad omavad endiselt roosi ja jasmiini aeda. See moemaja ei ole kunagi inimtühi ega tunnustamata. Seda on alati iseloomustanud elegants, sügavus või vastupidi kergus, peensus ja muidugi luksus.
Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.
Kontsentratsiooni liigid | Krüpteerimine | Mitu tundi lõhn püsib? | Lõhnained |
---|---|---|---|
EDT | "Tualettvesi" | Võib püsida 2–4 tundi; | 4-15% |
EDP | "Parfüümvesi" | Püsib 3 kuni 5 tundi | 15-20% |
EDC | "Kölnivesi" | Enamasti püsib see kuni 2 tundi. | 3-5%; |
PP | "Parfüüm" | Püsib üle 6 tunni | 20-30% |
EDF | "Lõhnavesi" | Püsib kuni 2 tundi | 1-3% |
Idamaised - vürtsikad lõhnad on üks populaarsemaid naiste lõhnaliike, mida iseloomustavad erakordsed, mõnevõrra soojad, teravamad ja kauem nahal püsivamad aroomid. Vürtsid on parfümeerias üks enimkasutatavaid looduslikke tooraineid. On kaks kategooriat: värsked vürtsid ja kuumad vürtsid. Värskeid vürtse kasutatakse tavaliselt parfüümide tipunootidena, soojasid vürtse aga südame- ja põhjanootidena. Peamised värsked maitseained, mida lõhnaõlis kasutatakse: kardemon, koriander, roosa pipar, ingver, kadakamarjad; vürtsikad vürtsid: muskaatpähkel ja selle kest, kaneelikoor, pipar, safran. Need on erilised lõhnad, mis levivad läbi kõigi nootide, osaledes tipu-, südame- ja baasnootides. Need erakordsed noodid annavad parfüümile soojuse ja vürtsikuse. Lisaks sobivad need hästi puiduga, eriti okaspuu- ja muude idamaiste toonidega. Meie valikust leiate laia valiku idamaise vürtsiga lõhnu. Nende hulka kuuluvad PP, EDP, EDT, EDC, EDF kontsentratsioonid ja õliparfüümid ning lõhnaõlid. Lisaks pakume teile laia valikut nišilõhnasid erinevates kogustes, samuti lõhna- ja parfüümikollektsioone kõige kuulsamatelt kaubamärkidelt: “Calvin Klein”, “Dolce & Gabbana”, “Hugo Boss”, “Gucci”, “Diesel”, “Burberry” jt.
Kauba ID: | 5126682 |
Kategooria: | Parfüümid naistele |
Tootepakendite arv: | 1 tk. |
Paki suurus ja kaal (1): | 0,115 x 0,075 x 0,035 m, 0,285 kg |
Tüüp: | Parfüümid |
Lõhnanoodid: | Idamaised, Lillelised, Tsitruselised |
Vaade: | Chanel, idamaised parfüümid naistele, Chanel, lillelised parfüümid naistele, Chanel, tsitruselised parfüümid naistele |
Ettenähtud: | Naistele |
Maht: | 100 ml |
Kontsentratsioon: | EDP |
Kaubamärk: | Chanel |
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: | Kõik Chanel tooted |
Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.
100%
seda toodet soovitavad ostjatest
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodetVäga hea, soovitan.
Kvaliteetne toode kiirelt kohale.
Tarneaeg pikenes kolm korda!
Minu lemmik parfüüm mu lemmik veebipoest. Aitäh