Toiteallika tüüp: | Arvutite toiteallikad |
Kauba ID: | 9167141 |
Professionaalne Li-ion 18650/20700/21700/26650 aku laadija koos energiapanga funktsiooniga
Kolmeastmeline laadimismeetod: TC/CC/CV
Kaks sõltumatut laadimiskanalit
sügavalt tühjenenud akude ja 0 V akude reaktiveerimine
Laadimisvool: Laadimispinge: 2x2A / 2x1A / 1x2A | Laadimispinge: 4,2V
tõhus inverter - 92% tõhusus
magnetiline laadimiskambri kate
toitevarustus USB TYPE C QC 3.0 ja PD 3.0 kaudu (toiteallikas ei kuulu komplekti)
kaitse: termiline, lühis, vastupidine aku sisestamine
Väikesesse korpusesse on peidetud täiesti professionaalne CPU-laadija, millel on powerbank-funktsioon ja kolmeastmeline TC/CC/CV laadimisprotsess. See laeb 3,6 / 3,7 V 18650 / 20700 / 21700 / 26650 liitiumioonakusid mis tahes mahutavusega. Sisseehitatud nutikas tasakaalustaja kontrollib laadimis- ja tühjendusprotsessi. See pikendab oluliselt akude eluiga. Laadija alustab alati tühjema aku laadimist. Kui saavutatakse sarnane laadimistase, alustab see mõlema aku laadimist samaaegselt. Sama juhtub ka tühjenemise korral. Laadija alustab tühjenenud aku tühjenemisest ja kui laetuse tase on võrdne, alustab ta mõlema aku samaaegset tühjendamist (powerbank-funktsioon).
Milline on TC/CC/CV laadimismeetod? See on liitiumioonelementide kolmeastmeline laadimisprotsess, mis tagab elemendi hea seisundi säilimise, laadides igas etapis õige vooluga ja lõpetades laadimisprotsessi õigel ajal.
TC/CC/CV protsessi erinevad etapid on järgmised:
- TC-faas: alla 2,9 V tühjenenud elemendid "äratatakse" väiksema vooluga.
- CC-faas: kui 2,9 V on saavutatud, laetakse elementi konstantse vooluga 2x2 A / 2x1 A / 1x2 A.
- CV-faas: kui aku on peaaegu laetud, lülitub laadija laadimisele väheneva vooluga, kuni aku saavutab 4,2 V. Kui 4,2 V on saavutatud, on laadimisprotsess lõppenud - aku on täielikult laetud.
Aku, mille pinge on 4,1 V või rohkem, loetakse laetud laadijaks. Sellise aku täielikuks laadimiseks tuleb see enne laadimisseadmesse lülitamist asetada. Laaditud akud, mis on jäetud laadijasse, tühjenevad iseenesest. Laadimine jätkub, kui aku pinge langeb alla 4,1 V.
"Xtar PB2S" laadijal on sügavalt tühjenenud akude ja akude puhul, mille pinge on 0 V, taaselustamise funktsioon. Paljud turul olevad laadijad ei suuda selliseid akusid uuesti laadida. Siinkohal tulebki mängu Xtar PB2S laadija, mis võimaldab paljudel juhtudel selliseid akusid "päästa". Sisestage lihtsalt sügavalt tühjenenud aku PB2S-laadijasse nagu tavalisse laadija - laadija tuvastab tühjenenud aku ja püüab seda uuesti laadida.
Ettevaatust: alla teatud taseme tühjenenud akud on pöördumatult kahjustatud ja neid ei tohi uuesti aktiveerida. Vältige liitium-ioonakude liiga sügavat tühjendamist, mis võib nende eluiga ja mahutavust oluliselt vähendada või viia täieliku rikke tekkimiseni.
Teiste tootjate laadijad võivad laadimise ajal laetud akude temperatuuri oluliselt tõsta. Akuelementide liigne kuumenemine võib põhjustada nende kiiremat kulumist. Xtar on PB2S laadija väljatöötamisel läinud konkurentidest sammu võrra kaugemale ja lahendanud selle probleemi lihtsal viisil: kasutage välist toiteallikat. Selle tulemusena ei tõsta PB2S akupaki temperatuuri rohkem kui 15 kraadi võrra.
Xtar PB2S laadija on varustatud USB TYPE C kaabliga. Toiteplokk ei kuulu komplekti. Laadija toiteallikaks piisab mis tahes USB-pordiga laadija, näiteks telefoni või arvuti vaba USB-pordiga. Soovitame kasutada laadijat, mis toetab QC3.0 / PD3.0 funktsioone, et kasutada kõiki eeliseid laadijast. Võimalik on kasutada väiksema võimsusega laadija, kuid see pikendab laadimisaega.
Toote üksikasjad:
Tootja.
LAADIJA MUDEL: PB2S: TOOTJA: XTAR XTAR: PB2S
Toetatavad akutüübid: 3,6-3,7 V liitiumioonakud
Toetatavad aku suurused: 18650 / 20700 / 21700 / 26650
Maksimaalne aku pikkus: Maksimaalne võimalik aku pikkus 70 mm
QC3.0 ja PD 3.0ga ühilduv sisendpinge ja -vool (5V/2A | 9V/2A | 12V/1,5A).
Toitepesa: TYP C
Kaasasolev toiteallikas: EI
soovitatav toiteallikas: vähemalt 5V 2A
laadimismeetod: protsessori poolt juhitav TC/CC/CV
laadimisvool CC-faasis: 2x 2A / 2x 1A / 1x 2A
laadimise lõpppinge: 4,2 V ±0,05 V
Lõppvool: 120 mA
Täiendavad funktsioonid sügavalt tühjenenud akude ja 0 V akude reaktiveerimine
Kaitse: termiline, lühis, aku tagasipööratud sisestamine
mõõtmed: 125 x 58 x 28 mm
kaal: 85 g
komplekti sisu: laadija PB2S, USB-kaabel TYP C - TYP A,
Kauba ID: | 9167141 |
Kategooria: | Toiteallikad ja toiteplokid |
Tootepakendite arv: | 1 tk. |
Paki suurus ja kaal (1): | 0,14 x 0,11 x 0,03 m, 0,15 kg |
Toiteallika tüüp: | Arvutite toiteallikad |
Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.