Vestid meestele

(6)
Filtreeri

Ilmale vastava rõivastuse leidmine ei ole üldse keeruline, kui sul on olemas soe vest. Vest hoiab keha soojas mantlit või paksu jopet kandmata. Meeste vestid on kohandatud erineva kehakuju järgi, mistõttu leiab iga mees endale laiast valikust sobiva vesti. Vestid on valmistatud erinevatest kangastest, mida saab aastaringselt kanda. On veste pidulike riietuste juurde ning veste, mis sobivad vaba aja riietega kandmiseks. Kanna ametlikel kohtumistel pidulikku vesti, mis sobib kokku sinu ülejäänud riietusega. Tumedamad klassikalised vestide värvitoonid sobivad pidulikele sündmustele, kuid saadaval on ka särtsakates värvides veste.

-25%
687 / kuus   5195
HAH
6995
Lisa korvi
KÄTTE HOMME

Tom Tailor meeste kevad-sügis vest, must

Kaubamärk: Tom Tailor
Riiete suurus: M, L, XXL
Materjal: Polüester
-25%
793 / kuus   5995
HAH
7995
Lisa korvi

Five Seasons meeste kevad-sügis vest DILLON, tumehall

Kaubamärk: Five Seasons
Riiete suurus: S, M, L, XL, XXL, XXXL
Materjal: Polüamiid, Polüester
717 / kuus   9349
Lisa korvi

Meeste vest Fila, must

Kaubamärk: Fila
Riiete suurus: M
Materjal: Andmed puuduvad
810 / kuus   12900
Lisa korvi

Adidas Vestid Helionic Vest Green HG6274

Kaubamärk: Adidas
Riiete suurus: S
Materjal: Polüester
704 / kuus   14400
Lisa korvi

Glovii GV1XXL winter sport body protection Protective vest Skiing, Snowboarding Unisex Polyester Black

Kaubamärk: Glovii
Riiete suurus: XXL
Materjal: Polüester
844 / kuus   6384
Lisa korvi

Vest meestele Hi-Tec Calisto II M 92800326471, tumesinine

Kaubamärk: HI-TEC
Riiete suurus: M, XXL
Materjal: Polüester

Vestid meestele Hansaposti veebikaubamajast!

Vest on meeste garderoobi üks stiilsemaid ja põnevamaid riideesemeid. Vest ei lähe kunagi moest. Meeste veste on erinevat tüüpi ning erinevat värvi ning kindlasti pole vestid mõeldud ainult spetsiaalseteks sündmusteks, vaid sobivad sõltuvalt vesti stiilist ja materjalist ka ideaalselt igapäevaseks kandmiseks. Järgnevalt on välja toodud mõned kõige levinumad ja populaarsemad meestele mõeldud vestitüübid.

Villane vest

Stiilne ja ajatu riideese, mis on tavaliselt kootud villast või muust soojast materjalist. Elegantne klassikalist tüüpi vest. Paljud eelistavad kootud vesti kanda koos triiksärgi või polosärgiga - eriti stiilne kombo.

Sulevest ehk sportlik puhvis vest

Sulevest on mõeldud eriti külmade ilmade jaoks, kuna hoiab sinu keha kenasti soojas. Nende vestide valmistamiseks kasutatud materjal on koheva tekstuuriga ja tihti on täidiseks ka kohevad suled, mistõttu seob kangas end soojusega ja võimaldab kandjal end külmadel talvekuudel soojalt tunda. Lisaks igapäevasele kandmisele sobib sulevest ideaalselt ka sportimiseks, näiteks suusatamisel kandmiseks.

Ülikonnavest

Ülikonnavest on enamasti üks osa kolmeosalisest ülikonnast. See on ametlik vestitüüp, mida kannavad enamasti kontoritöötajad ja ärimehed. Samuti sobib ülikonnavesti kasutada pidulikel puhkudel. Ülikonnavest sobib ideaalselt triiksärgiga; lisades veel aksessuaariks lipsu, näed välja eriti stiilne.

Teksavest

Teksamaterjal on üks populaarsemaid materjale, mida kasutatakse väga paljude rõivaste ja esemete valmistamiseks. Ka vestide valikus olemas teksavest, mis on vastupidav ja hetkel üks moodsamaid rõivaesemeid. Teksa on hämmastavalt mitmekülgne riie, mis on suurepärase stiili ja mustriga. Meeste teksavestid on praegu väga populaarsed ja need sobivad hästi teksapükste ja tossudega.

Vestid on kahtlemata hämmastavalt mitmekülgsed, ainulaadsed ja ülimugavad meeste rõivaesemed. Arvestades vestide erinevaid stiile ja lõikeid, pole absoluutselt ime, et meeste riidekapid on täis erinevat tüüpi veste.