Käeketid ja käevõrud

(7)
Filtreeri

Naisterahvaste randmeid on juba aegade algusest kaunistanud erinevad käeketid ja võrud. Rõhuta oma käsi kaunite ehetega. Ostu sooritades veendu, et käekett oleks sobivas suuruses. Liiga kitsas tekitab ebamugavustunnet ning võib ka lihtsalt puruneda, võru ei tohiks olla ka väga raske ja jäik. Oma käe jaoks liiga pikka kandes võib see sind segama hakata. Üha rohkem on inimesed avastanud ravivat mõju erinevatel kividel ja helmestel. Uuri välja, milline kivi on just sulle, milline toob õnne su tähemärgile või millist värviga sulle edu ennustatakse. Valik on suur ja igaüks leiab endale sobiva.

Troli Õrn sädelev käevõru hind ja info | Käeketid ja käevõrud | hansapost.ee Troli Õrn sädelev käevõru hind ja info | Käeketid ja käevõrud | hansapost.ee UUS
  1699
Lisa korvi

Troli Õrn sädelev käevõru

Kaubamärk: Troli
Materjal: Kristallid, Mitteväärismetall
Värv: Hõbedane
Kahekordne nahast käevõru ankruga Paul Hewitt PH-PH-LSG hind ja info | Käeketid ja käevõrud | hansapost.ee UUS
  2949
Lisa korvi

Kahekordne nahast käevõru ankruga Paul Hewitt PH-PH-LSG

Kaubamärk: Paul Hewitt
Materjal: Nahk, Teras
Värv: Roheline
Beneto Stiilne hõbedane käevõru Tree of Life AGB409 / 21 hind ja info | Käeketid ja käevõrud | hansapost.ee UUS
  2499
Lisa korvi

Beneto Stiilne hõbedane käevõru Tree of Life AGB409 / 21

Kaubamärk: Beneto
Materjal: Hõbe, Kuubiline tsirkooniumoksiid
Värv: Hõbedane
Troli Õrn teraskett jalas lilledega hind ja info | Käeketid ja käevõrud | hansapost.ee UUS
  2549
Lisa korvi

Troli Õrn teraskett jalas lilledega

Kaubamärk: Troli
Materjal: Teras
Värv: Hõbedane
Troli Moodne terasest jalakett Globe Silver hind ja info | Käeketid ja käevõrud | hansapost.ee UUS
  2549
Lisa korvi

Troli Moodne terasest jalakett Globe Silver

Kaubamärk: Troli
Materjal: Teras
Värv: Hõbedane
760 / kuus   7300
Lisa korvi
KIIRE TARNE

Mystical Gold hõbekäevõru

Kaubamärk: Pole täpsustatud
Materjal: Hõbe, Kullatud
Värv: Hõbedane, Kuldne
730 / kuus   9500
Lisa korvi
KIIRE TARNE

Hõbekäekett plaadiga

Kaubamärk: Pole täpsustatud
Materjal: Hõbe
Värv: Hõbedane

Kaunis käevõru on ideaalne aksessuaar rõhutamaks naiste randmeid. Ehi end või täiusta käevõruga oma rõivaid andes neile isikupära. Igapäevaseks kandmiseks sobivad ideaalselt erinevad käeketid. Need on kerged ja mugavad, samas mõjuvad väga efektselt ja kaunistavad sinu käsi. Käeketi valikul jälgi kindlasti keti pikkust, see ei tohiks olla liiga pikk ega ka liiga lühike, pead end seda kandes mugavalt tundma. Ka klassikaline käekett ilma kivita on paljude eelistuseks. Mitmekordsed ketid ümber käe, punutud nahast variandid, pärlid, rippuvate sodiaagimärkidega, luksuslikud esemed – võimalusi on sadu!
Ka erinevate käevõrude valik on väga lai. Ülimalt populaarseks on saanud poolvääriskivid, mis sinu tähemärgi järgi on nii tervendavad kui ka õnne toovad. Uuri, milline on sinu õnnekivi. Selle järgi ei ole käevõru leidmine raske. Vali õrn roosa kvarts, mis avaldab tervendavat mõju südamele, vereringele ja vereringehäiretele. Seda kivi nimetatakse ka südamekeskuse ja armastusekiviks. Avasta enda jaoks ahhaat, mis on õnne ja julguse kivi. Ahhaati nimetatakse ka stabiilsuse, kaitse ja stabiilsuse kiviks. Huvitavaks ehteks on veel tiigrisilm, tõeliselt efektne. Silmapaistev ja kaunis käevõru toob sinu välimusele sära.
Tutvu Hansaposti valikuga, kõrvalolevate filtrite abil on sobiva leidmine lihtne. Saad määrata ka endale sobiva hinnapiiri ning ära märkida oma käeketi materjali või kaubamärgi eelistused. Telli ja sära!