JõuluERI kuni -40%! Kingiideed ja rohkemgi veel!
Informatsioon

Jõulu superpakkumised

Jõuludeni on jäänud: 0 p. 00: 00: 00

Parimad jõulukingid kogu perele

On aeg valida välja jõulukingid kogu perele! Meie e-poest leiad sa jõulukingid igas hinnaklassis ja kõigile – naisele, mehele, emale, isale, vanaemale, vanaisale, õele, vennale, sõbrale, kolleegile ja lapsele. Siin on mõned huvitavad kingiideed, mis aitavad sul kingikoti täitmise lihtsamaks muuta.

Jõulukingitused naistele

Kas leiad end taaskord mõtlemas, mida kinkida naisele jõuludeks? Kui soovid oma kallimat üllatada romantilise kingitusega, lisa tema kingikotti meelepärane naiste parfüüm või kaunis ehe. Hoolivat sõnumit aitavad edastada näiteks ka uinuvad lilled, mis päkuvad silmailu veel pikka aega. Kui aga oled otsustanud, et soovid armsamat hellitada kallima kingiga, võid naisele kingituseks valida mõne elektroonikaseadme. Kaaslasele sobib hästi jõulukingiks uus nutitelefon või hoopiski köögiseade – näiteks blender, kuumaõhufritüür või kohvimasin

Kui kingisaajaks on sõbranna või õde, võid otsustada mõne kosmeetikatoote kasuks – naisetele meeldivad väga kvaliteetsed näokreemid, kehakoorijad ja muud ilutooted. Suurepärased kingitused naistele, kes spordivad, võivad olla erinevad sporditarvikud, näiteks joogamati või hantlid.

Pea meeles, et parim kingitus naisele on tehtud südamega ja arvestades tema soove ning huvisid.

Jõulukingitused emale

Mida kinkida emale jõuludeks? Tõenäoliselt oled sa selle küsimusega seisnud silmitsi rohkem kui üks kord. Tegelikult on emale jõulukingi valimine võrdlemisi lihtne.  Emadele meeldivad jõulukingitused, mis on praktilised. Näiteks võid lisada tema kingikotti mõne köögitarviku või kodumasina, mis tema majapidamisest veel puudu on. Vanemaaealisele emale sobivad suurepäraselt jõulukingiks ka tervisetooted – näita, et hoolid tema tervisest, valides jõulukingituseks vererõhumõõtja või jalasoojendaja.

Jõulukingitused meestele

Kas sinu peas on jõulude eel taaskord küsimus, mida kinkida mehele jõuludeks? Mehe kingikotti võid täita näiteks hügieenitoodetega. Ehk on tal just praegu saamas otsa parfüüm või habemeajamisvaht? Kindlasti hindab iga mees ka seda, kui leiab oma kingikotist kvaliteetse žileti või pardli

Kui sinu kaaslane naudib kodu remontimist ja pisitöid, kingi talle jõuludeks akutrell või tööriistakomplekt. Äkki soovid sa teda hoopis luksuslikuma jõulukingiga üllatada? Sel juhul võib sobiv jõulukingitus mehele olla juhtmevabad kõrvaklapid või käekell.

Venna või sõbra jõulupakki võid lisada mõne naljaka kingituse, pusle või hoopiski soojad sokid. Samuti on heaks kingituseks meeste hügieenitoodete komplekt. 

Mida aga kinkida isale jõuludeks - midagi, mis oleks tema jaoks kasulik ja praktiline! Üllata oma isa jõulude ajal habemeajamismasinaga või elektrilise hambaharjaga. Pensionärist isa hindab kindlasti ka seda kui leiab kingikotist mõne tervisetoote, näiteks massaažipadja

Kingid meestele võiksid olla praktilise väärtusega ning kesta mitmeid aastaid. Sellised kingitused meestele tavaliselt meeldivad.

Jõulukingitused lastele

Laste jõulukinkide valmisel peaks eelkõige arvesse võtma tema vanust – nooremad lapsed unistavad uutest mänguasjadest, vanemad lapsed sooviksid oma kingikotist leida elektroonikatooteid ja muud praktilist. 

Igas vanuses lapsele võib jõulupakki lisada riideid. Kui kingisaaja on alles imik, võid kingikotti lisada mõne beebibodi, suurematele lastele võid välja valida mõne kvaliteetse brändi talvejope või kombinesooni.

Mänguasjade seas on populaarsed jõulukingid lastele LEGO komplektid, pehmed mänguasjad, mängunukud ja mudelautod. Hästi sobivad jõulukingiks näiteks ka mängupoed, mänguköögid ja mängutööriistad. Võid kindel olla, et sellised jõulukingitused lastele kindlasti rõõmu pakuvad. Kui sinu lapsel on mänguasju piisavalt, võid jõulukingiks soetada midagi praktilisemat. Kindlasti teeb lapsele jõulukingina rõõmu uus jalgratas või hoopiski rulluisud. Jõulukingid lastele, kes on juba teismeikka jõudnud, võiksid olla näiteks elektroonikatooted – uuri, kas ta sooviks uut nutitelefoni, mängukonsooli või kõrvaklappe.

Soeta kõik jõulukingid mugavalt ühest kohast – Hansaposti e-poest!