1

Tellur TLL411004

Täpsustused:
Tüüp: Juhtmega kõrvaklapid
Funktsioonid: Mikrofon
Kauba ID: 1327422
6590
Lisa korvi
871 / kuus
Sinu linn

Smartpost pakiautomaat

28. veebruarist

259

Postkontor

3. märtsist

199

Omniva pakiautomaat

3. märtsist

219

DPD pakiautomaat

3. märtsist

249

Kuller

3. märtsist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Smartpost pakiautomaat

28. veebruarist

259

Postkontor

3. märtsist

199

Omniva pakiautomaat

3. märtsist

219

DPD pakiautomaat

3. märtsist

249

Kuller

3. märtsist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Kaitse Sinu tootele
SOOVITAME

Teised on vaadanud

Toote kirjeldus: Tellur TLL411004

Juhtmega peakomplekt Voice 520N on loodud professionaalseks kasutamiseks ja pakub suurepärast heli kõne mõlemas otsas.<br /> Keskkonnamüra summutav mikrofon tagab taustamüra kõrvaldamise, et teie hääl oleks täiuslikult kuuldav.<br /> Lisaks on see binauraalne peakomplekt, mis katab teie mõlemad kõrvad, aidates teil keskenduda olulisele.<br /> Sisseehitatud funktsiooniklahvid muudavad helitugevuse või mikrofoni vaigistamise lihtsaks.<br /> <br /> Tänu Quick Disconnect ühendusele saate nautida rohkem mugavust ja laia ühilduvust.<br /> <br /> Ühenduvus QD (kiirühendus)<br /> Tehnoloogia Binaural, traadiga<br /> Draiverite suurus: 28 mm<br /> Takistus 150 oomi<br /> Sagedus 150Hz - 10MHz<br /> Tundlikkus 100 ± 3dB<br /> Peakomplekti kaabli pikkus 60 cm<br /> Adapter sisaldab QD -USB -d koos keskkonnamürasummutusega<br /> USB -adapteri kaabli pikkus 160 cm<br /> Mikrofoni takistus 2,2 kΩ<br /> Mikrofon SNR> 58 dB<br /> Mikrofoni tundlikkus -40 ± 3dB<br /> USB -pordiga ühilduvad seadmed<br /> Helitugevuse reguleerimine Jah<br /> Mikrofoni vaigistamise nupp Jah<br /> Saadaval värvid Must<br /> Kaabli kogupikkus 220 cm<br /> Töötingimuste temperatuur -10 ° C ~ +40 ° C<br /> Töötingimuste niiskus 10% ~ 95%<br /> Pakett sisaldab:<br /> Juhtmega peakomplekt Voice 520N<br /> QD -USB -adapter<br /> Kaitsekott <br> <table id="specs"> </table>

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad "JBL", "Xiaomi", "Samsung", "Philips", "Sony" ja teised.

Üldine tooteinfo: Tellur TLL411004

Kauba ID: 1327422
Kategooria: Kõrvaklapid
Tootja kood: TLL411004
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,17 x 0,17 x 0,14 m, 0,25 kg
Kandmise viis: Kõrvapealsed
Eesmärk: Täpsustamata
Värv: Must
Liidese tüüp: USB
Mikrofon: Jah
Mürasummutus: Ei
Juhtme pikkus: 0.6 m
Sageduskaja: 150 - 10 000 Hz
Tundlikkus: 123 dB
Takistus (Ω): 150 Ω
Membraani läbimõõt (mm): 28 mm
Tüüp: Juhtmega kõrvaklapid
Vaade: Tellur, juhtmega kõrvaklapid kõrvaklapid
Funktsioonid: Mikrofon
Kaubamärk: Tellur
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Tellur tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (0)

Tellur TLL411004
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Tellur TLL411004

Reklaam