Ettenähtud: | Õlilisandid käigukastile ja reduktorile |
Kauba ID: | 160962 |
Geel revitalisant, tagab kulumiskindluse, manuaalkäigukastide jaoks, laagrite ja käigukastide parandamiseks neid häirimata. Moodustab hõõrduvatele pindadele metallkeraamilise kihi. Revitalisant on universaalne, sobib manuaalkäigukastide, robotkastide ja Direct Shift käigukastidele.
Kasulikkus
Kasutamisjuhised
Tuub tühjendatakse käigukasti, turbokasti või käigukasti õli tühjendusava kaudu.
Doseerimine
Määrimissüsteemi maht (liitrites)
1–2l - 1 tuub
2–5l - 2 tuubi
5–8 - 3 tuubi
Märkus
Töötlemine lõpetatakse pärast 50 töötundi (1500 km miil). Revitalisandi protsessi iseloomustab mehhanismi vähendatud müra esimesest kilomeetrist. Kui masina jõudluse paranemine on peatunud, või näitab see märkimisväärset halvenemist - siis peate soovitatava annuse kahekordistama. Kui töö ei parane pärast 100-200 km sõidu mehhanismi, oli see ilmselt vale diagnostika. Revitalisant sobib kasutamiseks kõigi käigukastidega. Kõikidele osadele moodustatakse metallkeraamiline kiht, kuid kui osad on kriitilises seisundis (100 protsenti kulumine), on need vaja vahetada.
Pakend
Tuub 9 ml.
XADO Chemical Group Ettevõte asutati Harkovis (Ukraina) 1991. aastal. Nimi XADO on lühend sõnadest" Kharkovi maja ". Ettevõtte esimesed tooted tarbijatele) ilmusid 1999. aasta detsembris. XADO logo lõi Harkovi disainer Igor Makarov 2000. aastal. kontseptsioon on XADO põhitoode -mootorigeel, mida müüakse ära tuntavates tuubides. Ettevõte toodab umbes 800 toodet (peamiselt autohoolduseks), mida saab osta enam kui 60 riigis üle maailma. Ekspordi osakaal on umbes 90 %. toodangust ja peamised artiklid on XADO geelid-revitalisant, XADO Atomex, VeryLube autokemikaal. XADO on ka üks suurimaid antifriisi eksportijaid slaavi keelt kõnelevates maades, tegutsedes aktiivselt peaaegu kõigis Venemaa Föderatsiooni suuremates piirkondades. Selle turuosa on 24% ja nanokeraamika segmendis kuni 90%. XADO toetab aktiivselt eri tasandi spordiüritusi, peamiselt autospordis - alates kohalikest võistlustest kuni maailmameistrivõistlusteni. XADO omab oma Ukraina meistritiimi XADO Motorsport.
Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.
Kauba ID: | 160962 |
Kategooria: | Kütuselisandid ja õlilisandid |
Tootepakendite arv: | 1 tk. |
Paki suurus ja kaal (1): | 0,15 x 0,02 x 0,25 m, 0,15 kg |
Tootjamaa: | Ukraina |
Mahtuvus: | 9 ml |
Kaubamärk: | XADO |
Ettenähtud: | Õlilisandid käigukastile ja reduktorile |
Vaade: | XADO, Õlilisandid käigukastile ja reduktorile kütuselisandid ja õlilisandid |
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: | Kõik XADO tooted |
Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.
100%
seda toodet soovitavad ostjatest
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodetSoovitan osta.
Kõik on hea, mugav ja kiire