Lipud, lipumastid ja lipuvarda hoidikud

(2)
Filtreeri

Et lippu heisata, tuleb jälgida lipu kasutamise head tava. Eestis on 14 lipupäeva, millega tähistatakse või mälestatakse Eesti ajaloos toimunud erilisi sündmusi lippude heiskamisega. Lipp heisatakse päikesetõusul ja langetatakse loojangul. Lipud paigutatakse auväärsesse kohta. Lipu heiskamiseks on vajalik kas lipumast või lipuvarras. Lipumasti kõrgus peab olema vähemalt kuus lipu laiust ja varda pikkus kolm laiust. Heisatud lippude alumine serv peaks olema vähemalt kolm meetrit maapinnast. Lipuvarda saad kinnitada seinale, kasutades lipuvarda hoidikut jt liputarvikuid. Hansaposti veebipoes on saadaval nii lipuvardad, lipumastid kui lipuhoidikud – leiad sobiva lippe või liputarvikuid meilt. Lisaks Eesti lipule leiad valikust ka teiste Baltimaade ning riikide lippe.

  1419
Lisa korvi

Lipp NO10 LFA-RP050

Tüüp: Lipud
0 €
  2819
Lisa korvi
KIIRE TARNE

Tasku ja paeltega Leedu lipp, 100x170

Tüüp: Lipud

Lipu heiskamine on riiklikel tähtpäevadel kohustuslik. Seepärast peavad nii riigi- kui ka omavalitsusasutused, ettevõtted ja eramajad olema varustatud lipuga. Sel puhul on kasutusel ka lipumast, lipuvarda nupp, lipuköis, lipurõngad, lipuvarras, vardahoidja, lipualus, maavai jt liputarvikud. Kui ka sinu kodus peab lipp lehvima, tasub juba varakult endale lipp ning liputarvikud soetada.

Suurvõistluste ajal on populaarne kasutada auto- või jalgpallilipukesi, mis sümboliseerivad fännide poolehoidu ja huvi spordiala või lemmikvõistkonna vastu. Kui sündmusel lehvivad lipud, saame aru, et toimumas on midagi kaasahaaravat.

Kas huvitud firmade lippudest? Ehk on sul tarvis soetada Euroopa Liidu lipp või mõne muu riigi lipp? Tutvu Hansaposti veebipoe laia tootevalikuga: Eesti lipp ja teiste Euroopa Liidu riikide lipud, erinevate mõõtmetega lipud ning muud tarvikud (näiteks lipualused, lipuvardad, lipumastid, lipuvardad, lipurõngad, lipuköied, lipuvarda hoidik). Kõigi nende kaasabil saab näidata oma lugupidamist armastatud riigi või võistkonna vastu ning tunda end täieõigusliku kodanikuna.

Lippude, lipuvarraste, lipumastide ja lipuhoidjate hind vastab nende kvaliteedile ja sa võid olla kindel, et meie vastupidavad lipud ja lipukinnitused peavad vastu ka kõige tuulisemale ilmale.

Kuid hoolimata sellest, et armastame oma maad tingimusteta ja väljendame seda tähtpäevadel, ei hakka me ainult lipu või liputarviku pärast lähimat kauplust otsima. Nüüd pole selleks ka vajadust, sest lippe ja muud asjakohast müüakse internetis – piisab, kui valid, millist pidupäeva sümboolikat sa soovid, ja meie toimetame kõik võimalikult kiiresti sulle koju.