1

Õhupuhasti Faber In-Nova Premium X KL A60

Täpsustused:
Tüüp: Integreeritav õhupuhasti
Energiaklass: A
Energiaklass: A
Tootekirjeldus
Kauba ID: 2650433
  • Täishind
  • Maksa osade kaupa 1697 x 60 kuus
44900
44900
1697 / kuus
Lisa korvi
Sinu linn

Postkontor

5. märtsist

199

Kuller

5. märtsist

799

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Postkontor

5. märtsist

199

Kuller

5. märtsist

799

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Kaitse Sinu tootele

Teised on vaadanud

Toote kirjeldus: Faber In-Nova Premium X KL A60

In-Nova on paigalduse lihtsuse osas tõeline samm edasi. Õhupuhastaja ümber ei pea ehitama spetsiaalset kappi, In-Nova kinnitub olemasolevate kappide külgseinte külge ja piisab esipaneeli lisamisest.
Võrreldes tavalise integreeritava õhupuhastajaga jääb In-Nova märkamatuks tänu õhukesele äärele, mis on kapi alumise osaga praktiliselt samal tasapinnal.
Difuusermootor tagab suurepärase jõudluse, vaikse töö ja madala energiakulu.
Filtri määrduvuse indikaator - maksimaalse ja efektiivse tõmbetulemuse saavutamiseks on soovituslik puhastada ja vahetada filtreid. Selle funktsiooniga süttib vastav indikaatorvalgus siis, kui filter on rasvast küllastunud ja tänu sellele ei suuda enam efektiivselt funktsioneerida.
Perimeeter äratõmme - Sellise tõmbesüsteemiga väheneb õhupuhastaja müratase kuni 25% ja tõuseb tõmbe efektiivsus.
Automaatne sisselülitus - Õhupuhastaja lülitab ennast automaatselt sisse, kui temperatuur õhupuhastaja all tõuseb 35 kraadini. Tänu sellele funktsioonile saab alati kindel olla, et õhk Teie köögis püsib alati puhas. NB! Sensor ei toimi induktsioonpliidiga ! Samuti oleneb sensori automaatse sisselülituse funktsiooni töötamine õhupuhastaja paigaldamise kõrgusest, sellest mida parasjagu küpsetatakse ja paigalduse viisist.
Täisintegreeritav õhupuhastaja sobib oma minimalistlike mõõtmete ja disainiga ka kõige väiksemasse kööki. Täisintegreeritav õhupuhastaja on paigaldatud ülemise köögikapi sisse ja selle tõttu pole teda Teie köögis praktiliselt üldse märgata.
Paigaldamine: Vajalik minimaalne kaugus elektrilistest pliidiplaatidest peab olema vähemalt 47 cm ning gaasi- ja segapliidiplaatidest 53 cm.

Üldine tooteinfo: Faber In-Nova Premium X KL A60

Kauba ID: 2650433
Kategooria: Õhupuhastid
Tootja kood: INNOVAPREMIUMX60
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,42 x 0,7 x 0,4 m, 10 kg
Tootja kood: In-Nova Premium X KL A60
Energiatarbimine aastas: 52.9 kWh
Vooluvoo dünaamiline efektiivsus: 29.2
Dünaamiline voolu tõhususe klass: A
Valgustõhusus: 73 lux/W
Valgustuse efektiivsuse klass: A
Rasva filtreerimise efektiivsus (%): 55.1
Rasvade filtreerimise tõhususe klass: E
Minimaalne õhuvool: 280 m3/h
Imemisvõimsus: 570 m³/h
Müratase tavalise töö ajal: 53 dB
Max. müratase: 68 dB
Ooterežiimi energiatarve: Nenurodyta W
Energiatarve väljalülitatud olekus: 0.49 W
Retsirkulatsiooni: Täpsustamata
Mootori arv: 1 tk
Kiiruste arv: 3
Turbo kiirus: Jah
Värv: Hall
Korpus: Roostevaba teras
Rasvafilter: Jah
Rasvafiltri tüüp: Alumiinium
Valgustus: 2
Kõrgus: 33.9 cm
Laius: 60 cm
Sügavus: 32 cm
Juhtimine: Kaugjuhtimispult, Sensoritega
Väljalasketoru läbimõõt: 120 - 150 mm
Tüüp: Integreeritav õhupuhasti
Vaade: Faber, integreeritav õhupuhasti õhupuhastid
Kaubamärk: Faber
Energiaklass: A
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Faber tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (0)

Faber In-Nova Premium X KL A60
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Faber In-Nova Premium X KL A60

Reklaam