Korpus: | Roostevaba teras |
Võimsus: | 860 W |
Veenõumaht: | 5 l |
Kauba ID: | 1877 |
See ForMe mitmeotstarbeline pott saab paljude ülesannetega hõlpsalt hakkama. Juhtpaneeli mugav disain muudab toiduvalmistamiseks õige seadistuse valimise lihtsaks. Juhtpaneel on universaalne ja kõigile arusaadav.
Kaasas 11 automaatset programmi, näiteks: röstimine,
Riis/helbed, risotto, aurutamine, küpsetamine,
Hautis, supp, kaerahelbed, puder, jogurt,
Soojendus
Rakendus Chef on loodud oma roogade loomiseks. See on täielikult programmeeritav 2 minutist 12 tunnini. Temperatuuri saab reguleerida vahemikus 35°C kuni 170°C.
Muud esiletõstetud funktsioonid hõlmavad viivitusfunktsiooni (kuni 24 tundi), hästi nähtavat LED-ekraani ja automaatset soojahoidmise funktsiooni.
Mugav ja kasulik juhend aitab teil kiiresti ja lihtsalt tutvuda toiduvalmistamis programmidega ning luua oma ootustele tuginedes.
Funktsioon:
Kauba ID: | 1877 |
Kategooria: | Multikeetjad, survepotid |
Tootja kood: | FMC-5101 |
Tootepakendite arv: | 1 tk. |
Paki suurus ja kaal (1): | 0,29 x 0,29 x 0,31 m, 3,6 kg |
Kaubamärk: | ForMe |
Tüüp: | Multikeetja |
Vaade: | ForMe, multikeetja multikeetjad, survepotid |
LCD ekraan: | Jah |
Nõude üldmaht: | 5 l |
Pealispind: | Neljakordne |
Juhtimine: | Elektrooniline |
Taimer: | Jah |
Käepide: | Jah |
Veetaseme skaala: | Jah |
Kaas: | Jah |
Korpus: | Roostevaba teras |
Võimsus: | 860 W |
Veenõumaht: | 5 l |
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: | Kõik ForMe tooted |
Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.
93%
seda toodet soovitavad ostjatest
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodetMa ei oska süüa teha, seega ostsin selle ASJA ja nagu selgub, sai kõik, mis minu jaoks varem oli kokakunst, reaalsuseks. Kindlasti soovitan!
KÕIK TEHTUD KORRALIKULT EI OLE KÜSIMUSI
Selle suurepärase poti ainus puudus on see, et see libiseb pinnal, sellel võivad olla kummist jalad, kuna see võib põrandale kukkuda.
Hea esitlus
Super multikeetja, väga vajalik seade köögis
Väga hea, hea hinna ja kvaliteedi suhe!
Tellin kingituseks uuesti,
perfect for slow cooking dishes and rice - not good stir fry ... The only problem is the bowl is too thin , it heat up quickly and burns the dishes .. for this money its the best 4.5/5
Suurepärane kaup, soovitan
Me pole seda proovinud, kuid tundub, et see tuleb hea