Juhised riiete hooldamiseks ja pesemiseks.
Reima leiab, et lapsed peaksid õues olema vabad ja aktiivsed. Reima on juba 70 aastat tegutsenud selle nimel, et lastele oleks võimalus veeta muretult ja aktiivselt aega õues ja looduses. Reima ei kavatse peatuda – nad tahavad saada lastejalatsite ja -rõivaste eksperdiks. Ettevõte plaanib jätkata laste õuerõivaste arendamist. Reima ajalugu ulatub II maailmasõjani. Militaarrõivaid valmistav ettevõte Pallo - Paita Oy kolis 1939. aastal Helsingist Kankaanpääle, et kaitsta end õhurünnakute eest. Pärast pommitamist viidi tehas tagasi Helsingisse. Ettevõtte juhtkond otsustas aga väljaõppinud personali mitte koondada ja Kankaanpääl kätt proovida. 1944. aasta aprillis alustati Kankaanpää tehasehoone ehitust. Uus tehas avati aasta hiljem ja sai nimeks Kankama Oy. Algusaastatel oli toorainest suur puudus, mistõttu esimesed tooted – naisteriided – valmistati vanadest sõjaväe lumeülikondadest. 1950. aastatel ettevõte kasvas ja arenes kiiresti. Firma nimeks Kankama (tuletatud Kankaanpääst) muudeti "Reima - Pukine". Reima hakkas arendama ja kasutama vastupidavaid materjale lasterõivaste jaoks. Ka esimesed katsed 1950. aastatel Kesk-Euroopas tooteid eksportida ei õnnestunud, mistõttu keskendus ettevõte Skandinaavia turule. Hiljem töötati välja Enstex® materjal, mida iseloomustas vastupidavus ja veekindlus, mis vastas täielikult tolleaegsetele moesuundadele.
Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.
Lastele mõeldud termopesu on külmal aastaajal lihtsalt asendamatu. Tänu sellele pesule ei hakka teie laps külmal talvepäeval külmetama ning ta tunneb end ülimalt mugavalt ja enesekindlalt. Mugav termomaterjal, mida kantakse vabaaja- või spordiriietuse all, aitab säilitada optimaalset kehatemperatuuri, aurustab higi, ei tekita sügelust ega piira liikumist. Kangas on hingav, mis võimaldab nahal hingata, isegi kui laps on väga aktiivne. Kuna väikesed lapsed on äärmiselt liikuvad, on loomulik, et kui nad palju jooksevad, siis keha higistab. Kui nad lõpetavad aktiivsuse ja keha jahtub, ei tekita higi mitte ainult ebamugavust, vaid on sageli ka haigestumise põhjuseks. Siinkohal tuleb kasuks termopesu, mis aurustab hästi higi ja võimaldab lapsel end oma kehas piiramatult tunda.
Kauba ID: | 9916822 |
Kategooria: | Talveriided lastele |
Tootepakendite arv: | 1 tk. |
Paki suurus ja kaal (1): | 0,15 x 0,1 x 0,15 m, 0,15 kg |
Tüüp: | Soe pesu |
Vaade: | Reima, soe pesu talveriided lastele |
Ettenähtud: | Poistele, Tüdrukutele |
Värv: | Must |
Kaubamärk: | Reima |
Riiete suurus: | 150, 160 |
Materjal: | Polüester |
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: | Kõik Reima tooted |
Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.