1

Kehakreem Rituals The Ritual of Jing Relax, 220 ml

Täpsustused:
Tüüp: Kehakreemid
Maht: 220 ml
Kauba ID: 5308692

Tootesari Rituals The Ritual Of Jing
Vaata kõiki pakkumisi
2639
11995 /l
Lisa korvi
Sinu linn

Postkontor

15. maist

199

Omniva pakiautomaat

15. maist

219

DPD pakiautomaat

15. maist

249

SmartPosti pakiautomaat

15. maist

259

Kuller

15. maist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Postkontor

15. maist

199

Omniva pakiautomaat

15. maist

219

DPD pakiautomaat

15. maist

249

SmartPosti pakiautomaat

15. maist

259

Kuller

15. maist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.


Teised on vaadanud

Toote kirjeldus: Kehakreem Rituals The Ritual of Jing Relax, 220 ml

Kasutamine: kanda iga päev puhtale ja kuivale kehanahale.

Koostis:Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylheptyl Caprylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil, Undecane, Parfum/Fragrance, Tridecane, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Allantoin, Ubiquinone, Zizyphus Jujuba Fruit Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Palmitate, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Isohexadecane, Carbomer, Sodium Polyacrylate, Ceteareth-12, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Hydroxide.

Rikkalik toitev kreem, mis ühendab lootose lille aroomi jujuubi rahustavate omadustega.

Võtke natuke aega puhkamiseks ja toitke kehanahka õrnalt ringjate liigutustega.

Nahk muutub siidiselt pehmeks.

Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks!

Olles inspireeritud iidsete Aasia kultuuride traditsioonidest ja tarkusest, on Rituals loonud luksuslike, kuid taskukohaste toodete kollektsiooni kodu ja keha jaoks.
Suurepärane lõhn võib muuta teie meeleolu, elustada vanu mälestusi ning pakkuda mugavust ja head tunnet. Uute parfüümide loomise protsessi võib võrrelda kunstiteosega - valime ja kombineerime hoolikalt kõik õiged koostisosad, et luua oma toodetele ainulaadseid ja atraktiivseid lõhnu.
Ritualsi toodetega avastate ilu ja rõõmu kõikjal, igal ajal ja iga päev. Esialgu võivad sellised hetked tunduda tähtsusetud ning me ei pööra neile sageli tähelepanu, kuid Rituals aitab teil kogeda nende hetkede võlu. Rituals'iga avastate rõõmu kõige väiksematest asjadest. Hellitage end mõnusate vannihoolitsustega või erilist atmosfääri loovate kodulõhnastajatega.

Rituals'i üks populaarsemaid lõhnu, "Soleil d’Or" kiirgab lihtsalt positiivset energiat ja värskust, hõlmates pirni, mandariini ja bergamoti eredaid ja värskendavaid akorde. Puuviljast puhangut täiendavad mahedad freesia- ja lootoseõite noodid ning lõhnale paneb punkti särav ja õrn seedri ja muskuse aroom, mis jääb nahale pikaks ajaks. 

Kehakreem Rituals The Ritual of Jing Relax, 220 ml

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Üldine tooteinfo: Kehakreem Rituals The Ritual of Jing Relax, 220 ml

Kauba ID: 5308692
Kategooria: Kehakreemid, kehaõlid ja losjoonid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,11 x 0,11 x 0,2 m, 0,5 kg
Ettenähtud: Naistele
Liin: Rituals The Ritual of Jing
Tüüp: Kehakreemid
Vaade: Rituals, kehakreemid kehakreemid, kehaõlid ja losjoonid
Maht: 220 ml
Kaubamärk: Rituals
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Rituals tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (0)

Kehakreem Rituals The Ritual of Jing Relax, 220 ml
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Kehakreem Rituals The Ritual of Jing Relax, 220 ml