1

Värskendav kehaseerum - udu Chanel N°1 De Chanel, 140 ml

Täpsustused:
Tüüp: Kehaspreid
Maht: 140 ml
Kauba ID: 9853092
  • Täishind
  • Maksa osade kaupa 749 x 12 kuus
7169
7169
749 / kuus
51207 /l
Lisa korvi
Sinu linn

SmartPosti pakiautomaat

16. aprillist

259

Postkontor

17. aprillist

199

Omniva pakiautomaat

17. aprillist

219

DPD pakiautomaat

17. aprillist

249

Kuller

17. aprillist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

SmartPosti pakiautomaat

16. aprillist

259

Postkontor

17. aprillist

199

Omniva pakiautomaat

17. aprillist

219

DPD pakiautomaat

17. aprillist

249

Kuller

17. aprillist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.


Teised on vaadanud

Toote kirjeldus: Värskendav kehaseerum - udu Chanel N°1 De Chanel, 140 ml

Kasutamine: Pihustage 20-30 cm kauguselt nahast. Mitte pihustada näkku, silmadesse.

"Chanel N°1 De Chanel Refreshing Body Serum" on luksuslik valik naistele, kes soovivad oma nahka noorendada ja elustada. See õrnalt udutav seerum, 140 ml pudelis, pakub ainulaadset segu niisutusest ja mugavusest, jättes naha pehmeks, elastseks ja elujõuliseks. Kerge koostis muudab seerumi igapäevaseks kasutamiseks ideaalseks ja lisab teie nahahooldusrutiini elegantsust.

  • Ainult naistele: Loodud spetsiaalselt naiste naha ainulaadseid vajadusi silmas pidades, nahahooldus on kohandatud individuaalsetele vajadustele.
  • Keha udu tüüp: See on kosutav kehasprei, mis ühendab seerumi omadused sprei kasutusmugavusega kiireks ja tõhusaks pealekandmiseks.
  • Luksuslik kaubamärk: Chaneli luksuse ja kvaliteedi poolest kuulus toode, mis tagab kõrgeima kvaliteediga nahahoolduse.
  • Optimaalne suurus: 140 ml mahutavus tagab toote jätkumise pikaks ajaks, kuid suurus on mugav reisimiseks ja liikvel olles.

Chanel

„Chanel“ lõhnade ajalugu - see ongi moemaja loovuse laine, mis jätkub tänaseni. 1974. aastal tutvustati „Chanel“ värskeimat lõhna. 1979. aastal sai Jacques Polge kolmandaks „Chanel“ parfüümi disaineriks ja tema esimeseks naiste parfüümiks oli 1984. aastal rikkalik, elegantne ja naiselik - ""Coco"".

2007. aastal käivitati „Chanel“ parfüümide uus ajastu, mille tulemusena loodi „Les Exclusifs“. Jacques Polge inspiratsiooniks oli Chaneli moemaja rikkalik uus pärand ja ennekõike komponendid. „Parfümeeriana mängin alati nootidega, et saaksin pakkuda uusi ja intrigeerivaid koostöid“, - selgitab J. Polge.

„Chanel“ on unikaalne moemaja, kes enamus koostisosadest kasvatab ise. Nad omavad endiselt roosi ja jasmiini aeda. See moemaja ei ole kunagi inimtühi ega tunnustamata. Seda on alati iseloomustanud elegants, sügavus või vastupidi kergus, peensus ja muidugi luksus.

Värskendav kehaseerum - udu Chanel N°1 De Chanel, 140 ml Chanel

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Üldine tooteinfo: Värskendav kehaseerum - udu Chanel N°1 De Chanel, 140 ml

Kauba ID: 9853092
Kategooria: Kehakreemid, kehaõlid ja losjoonid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,11 x 0,11 x 0,2 m, 0,5 kg
Ettenähtud: Naistele
Tüüp: Kehaspreid
Vaade: Chanel, kehaspreid kehakreemid, kehaõlid ja losjoonid
Maht: 140 ml
Kaubamärk: Chanel
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Chanel tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (0)

Värskendav kehaseerum - udu Chanel N°1 De Chanel, 140 ml
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Värskendav kehaseerum - udu Chanel N°1 De Chanel, 140 ml

Reklaam