Philipsi 3000 seeria piirlid piiravad mugavalt nina-, kõrva- ja kulmukarvu. Uus PrecisionTrim tehnoloogia ja Protective Guard süsteem on loodud lihtsaks ja tõhusaks piiramiseks ilma igasuguse väljatõmbamise ja kiskumiseta.
Eemaldage soovimatud nina- ja kõrvakarvad tõhusalt, neile lihtsasti ligi pääsedes. Enne kasutamist veenduge, et teie ninasõõrmed on puhtad, sisestage piirel ettevaatlikult ninna mitte rohkem kui 0,5 cm ja liigutage seda aeglaselt ringikujuliselt. Kõrvakarvade piiramisel veenduge, et kõrvades poleks vaiku. Kulmukarvade puhul libistage üks kahest kammist (3 mm ja 5 mm) kulmukaarele ja piirake kergelt piirlit surudes, liikudes karvakasvu suunale vastassuunas, piirates kulmukarvad soovitud pikkuseni.
Ohutuse ja mugavuse tagamiseks loodud nina-, kõrva- ja kulmukarvade piirli terad on kinni kaetud, et vältida otsest kokkupuudet nahaga. See aitab vähendada ka märkamata jäänud karvu ning karvade väljatõmbamist.
Parim nina- ja kõrvakarvade piirel on see, mis sobib teie igapäevase rutiiniga. Lihtsalt loputage piirlit pärast kasutamist, et see oleks optimaalses seisukorras.
Alustage kõrva- ja ninakarvade piirli kasutamist kohe, tootega on kaasas AA-patarei.
Tekstuuriga käepide tagab parema haarde ja kontrolli. Spetsiaalselt meeste jaoks mõeldud ninapiirli sisse-välja lüliti asetseb kasutamise jaoks mugavas asukohas.
Meie uuenduslik kahepoolne täppispiirel lõikab kiirelt ja mugav sõltumata nurgast ja suunast.
Kõik meie isikliku hoolduse tooted on loodud pikaajaliseks kasutamiseks. Toodetel on 2-aastane garantii ja neid pole kunagi vaja õlitada.
Aku tüüp |
|
Suure jõudlusega terad |
|
Lõikeelement |
|
Käepide |
|
Värv |
|
Puhastamine |
|
Wet & Dry |
|
Õli pole vaja |
|
Kott |
|
Kamm |
|
2-aastane ülemaailmne garantii |
|
Philips on üks tuntumaid elektroonikabrände maailmas. Pakkudes kõike, alates hambaharjadest ja lõpetades meditsiiniseadmetega, on Philips väga laiahaardeline, ent tuntud kõige paremini telerite ja olmeelektroonika tootjana.
Hollandis asuv ettevõte oli algselt pereettevõte, mis tootis lambipirne. 130 tegutsemisaasta jooksul arenes ettevõte üheks maailma suurimaks elektroonikatootjaks. Esimene Philipsi kaubamärgiga teler võeti kasutusele 1949. aastal. Video- ja helitehnoloogia tootjana tuntud Philips on eelmise sajandi viimastel aastakümnetel tutvustanud palju uusi ja originaalseid tooteid. Nende hulka kuuluvad raadio- ja kassettmängija, automaatvastaja ja paljud muud tänaseks tuntud audioseadmed. Täna jätkab üliedukas ettevõte laienemist ja keskendub meditsiinilistele ning tervisliku eluviisi toodetele. Rakendades oma paljude aastate kogemusi ja võimalusi, on Philips välja töötanud tervislike toiduainete ja imikutoodete sarja Philips Avent.
Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.
Kauba ID: | 16767 |
Kategooria: | Juukselõikusmasinad ja trimmerid |
Tootja kood: | NT3650/16 |
Tootepakendite arv: | 1 tk. |
Paki suurus ja kaal (1): | 0,195 x 0,08 x 0,04 m, 0,19 kg |
Kaubamärk: | Philips |
Tüüp: | Nina- ja kõrvatrimmer |
Vaade: | Philips, nina- ja kõrvatrimmer |
Vooluallikas: | Aku |
Pikkuse seaded: | 2 |
Värv: | Must |
Komplektis: | Kamm |
Veekindel: | Jah |
Märg raseerimine: | Jah |
Aku kestvus: | - |
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: | Kõik Philips tooted |
Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.
85%
seda toodet soovitavad ostjatest
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet..................
Tarne vastavalt lubadusele.
See töötab suurepäraselt, olen seda juba mitu aastat kasutanud
Praktiliselt ei lõika. Läksin tagasi vana masina juurde.
Ostetud kingituseks. Kohaletoimetamine oli õigel ajal, saabus hästi pakituna. Aitäh!
Väga hea toode
Olen kõigega rahul.
normaalne saab kasutada, kuid mitte ime. Ma ei tea, kas ma ostaksin selle uuena
Kõik on super, olen seda aastaid kasutanud, oleks halb, kui ma poleks teie klient
Philips NT3000 teeb oma tööd suurepäraselt – soovitan teistelegi