1

Karl Lagerfeld, sobib iPhone 12 Pro Max, hall, Apple iPhone 12 Pro Max

Täpsustused:
Telefoni mudel: Apple iPhone 12 Pro Max
Ümbrise tüüp: Telefoniümbris
Värv: Hall
Kauba ID: 2306278
2569
Lisa korvi
Sinu linn

Postkontor

27. märtsist

199

Omniva pakiautomaat

27. märtsist

219

DPD pakiautomaat

27. märtsist

249

Smartpost pakiautomaat

27. märtsist

259

Kuller

27. märtsist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Postkontor

27. märtsist

199

Omniva pakiautomaat

27. märtsist

219

DPD pakiautomaat

27. märtsist

249

Smartpost pakiautomaat

27. märtsist

259

Kuller

27. märtsist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.


Teised on vaadanud

Toote kirjeldus: Karl Lagerfeld, sobib iPhone 12 Pro Max, hall

Mirror Liquid Glitter Karl Logo case is designed for a stylish alternative to ordinary plain phone cases as well as giving your phone a unique look like the many high class styles created by Karl Lagerfeld.
It is characterized by an elegant mirror layer with KARL logo, decorated with a shiny Liquid Glitter.
This phone case is made with PC (back) & Flexible TPU (edge) material for the perfect slim fit for your mobile phone. Beautiful design makes you look unique and fashionable.

Collection: Mirror Liquid Glitter Karl Logo
Type: Hardcase
Material: TPU / PC
Color: Silver
Compatibility: iPhone 12 Pro Max
Product manufactured under license from Karl Lagerfeld.

Karl Lagerfeld

Kangad ja erinevad materjalid moetööstuses , parfümeerias - eriline koostisosa - on loovuse aluseks. Sõltumata sellest, kas see on satiini tunne, mis annab virsiku pehmuse või kareduse, saab iga kangast ""liigutada"" lõhna, mida iseloomustab selle rikkus ja kontrastsus. Kuulus moelooja Karl Lagerfeld tõlgendab omal moel moetööstusele sarnaseid parfümeeria sümboolseid noote.


Karl Lagerfeld ise on salapärane, kunstiline ja väga huvitav isiksus. Just need on andekate kunstnike loodud lõhnad. Täna on ta loonud rohkem kui 20 erinevat lõhna, sealhulgas kuulsa ""Lagerfeld Classic"" lõhna naistele.


Karl Lagerfeld loob naistele ja meestele parfüüme. Meie lõhnades saame tunda värskeid lillelõhnu, sensuaalselt orienteeritud idamaiseid ja võrgutavaid tsitrusvilju. Looja otsib inspiratsiooni öistest tänavatest, värvilisest ja aromaatsest plahvatavast kevadest või rahulikust ja vaiksest merest.

Karl Lagerfeld, sobib iPhone 12 Pro Max, hall Karl Lagerfeld

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Üldine tooteinfo: Karl Lagerfeld, sobib iPhone 12 Pro Max, hall

Kauba ID: 2306278
Kategooria: Telefonide kaitsekaaned ja -ümbrised
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,1 x 0,05 x 0,1 m, 0,2 kg
Telefoni tootja: Apple
Kaubamärk: Karl Lagerfeld
Telefoni mudel: Apple iPhone 12 Pro Max
Ümbrise tüüp: Telefoniümbris
Värv: Hall
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Karl Lagerfeld tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (0)

Karl Lagerfeld, sobib iPhone 12 Pro Max, hall
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Karl Lagerfeld, sobib iPhone 12 Pro Max, hall

Reklaam