Saadetise kättesaamine Itella Smartpost pakiautomaadist!


Kauba kättesaamiseks Sulle sobival ajal ning kauba kohaletoimetamise eest vähem maksmiseks võid tellimusele järele tulla lähimasse Itella Smartposti pakiautomaati. Kaupade tellimisel tuleb vaid valida endale lähim Itella Smartposti pakiautomaat. Saadetiste kättesaamine Itella Smartposti automaadist on ülikiire ja mugav. Kogu protseduur on väga lihtne, nii et igaüks saab seda kasutada praktiliselt ilma juhisteta. 

Kõik Eestis tegutsevad Itella Smartposti pakiautomaadid ja nende lahtiolekuajad: https://www.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad


Saadetise jälgimine internetis

  • Kõiki Itella Smartposti pakke saab internetis jälgida alates nende saatmisest. Kui soovid täpselt teada, kus Sinu saadetised asuvad, saad veebisaidil jälgida nende teekonda https://www.smartpost.ee/saadetise-otsing


Paki suurus
Itella Smartposti paki maksimaalne kaal on 35 kg. Pakk peab mahtuma ühte allolevatest kastidest:

  • M: 20 cm x 34 cm x 42 cm
  • L: 34 cm x 36 cm x 42 cm


Iga toote kohta leiad teavet, kas Sinu valitud toodet saab Itella Smartposti pakiautomaati tarnida. Kui toode on raskem kui 35 kg või toote mõõtmed on suuremad, kui ülalpool märgitud - ei ole toote tarnimine Itella Smartposti pakiautomaati võimalik. Mitme kauba tellimisel arvutatakse, kas need sobivad kasti, kui kauba mõõtmed on suuremad, kui ülalpool näidatud - siis kauba kohaletoimetamine Itella Smartposti automaati ei ole võimalik.


Saadetise hoiustamise aeg
Terminalis hoitakse pakki 7 kalendripäeva pärast meie kinnitust, et tellimus on Itella Smartposti terminalis ja sellele saab järele tulla. Saabuvast tellimusest teavitame telefoni ja e-posti teel. SMS ja e-kiri sisaldab terminali ukse koodi. Ainult selle koodiga saad saadetise kindlaksmääratud terminalist kätte. Hoia kood alles, kuni tellimuse automaadist kätte saad.  Seitsmepäevase perioodi lõppedes ja ilma "pakiveo" teenust kasutamata tagastatakse pakk Hobby Hall GROUP OÜ-le. Pane tähele, et saadetisi ei saa suunata teise tarnekohta.