1

Aku DeWalt DCBP 034 E2, 2 tk, 18 V, laetuse taseme indikaatoriga

Täpsustused:
Kauba ID: 8209791
  • Täishind
  • Maksa osade kaupa 729 x 60 kuus
19300
19300
729 / kuus
Lisa korvi
Sinu linn

Postkontor

1. aprillist

199

Omniva pakiautomaat

1. aprillist

219

DPD pakiautomaat

1. aprillist

249

Kuller

1. aprillist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Postkontor

1. aprillist

199

Omniva pakiautomaat

1. aprillist

219

DPD pakiautomaat

1. aprillist

249

Kuller

1. aprillist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.


Teised on vaadanud

Toote kirjeldus: Aku DeWalt DCBP 034 E2, 2 tk, 18 V, laetuse taseme indikaatoriga

tarnekomplekt universaalne kruvikeeraja dcf622nt vööklamber t stak-box ii tehnilised andmed aku tehnoloogia: 18 volti max pöördemoment: 34 nm väljundvõimsus: 850 vatti tühikäigukiirus: 0 - 2000 p/min max kruvi läbimõõt: 6,15 mm tööriistahoidja: 1/4-tolline kuuskantvõti kaal: 1,3 kg mõõdud (p x l x k): 440 x 340 x 150 mm helirõhu emissiooni väärtus: 74 db a helirõhu määramatuse tegur k1: 3 db a helivõimsus: 85 db a helivõimsus mõõtemääramatuse tegur k2: 3 db a käe/käe vibratsioon kolmeteljeline vibratsiooni tugevus:

Üldine tooteinfo: Aku DeWalt DCBP 034 E2, 2 tk, 18 V, laetuse taseme indikaatoriga

Kauba ID: 8209791
Kategooria: Autoakud
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,2 x 0,2 x 0,2 m, 0,02 kg
Aku mahtuvus: -
Käivitusvool: Nenurodyta A
Pikkus: Nenurodyta mm
Laius: Nenurodyta mm
Kõrgus: -
Klemmid: Täpsustamata
Kaubamärk: DeWalt
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Dewalt tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (0)

Aku DeWalt DCBP 034 E2, 2 tk, 18 V, laetuse taseme indikaatoriga
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Aku DeWalt DCBP 034 E2, 2 tk, 18 V, laetuse taseme indikaatoriga

Reklaam