JõuluERI kuni -40%! Kingiideed ja rohkemgi veel!

Info järelmaksu kohta


Järelmaks aitab sind vajaliku kauba soetamisel. Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalist elamisluba omavad inimesed.
Tooteid tellides palun täida järelmaksutaotlus Hansapost.ee süsteemis.
 1. Vali toode ja lisa ostukorvi
 2. Vali makseviisiks “Järelmaksuga”. Taotlusvormi täites palutakse esitada vajalik teave. Palun loe kogu teave põhjalikult ja vastutustundlikult. Pärast taotluse esitamist järgi juhiseid ja kontrolli oma e-post.
Positiivse vastuse korral saad automaatselt kirja koos lingiga lepingu sõlmimiseks TF Bankiga. Juhul, kui TF Bank avaldust ei kinnita, saadetakse sulle identifitseerimislink ja järelmaksutaotluse vaatab üle Inbank. Leping palume allkirjastada digitaalselt. Kui oled lepingu edukalt allkirjastanud, läheb tellimus töötlemisele. Meie tugimeeskond või järelmaksu pakkuv ettevõte võib sinuga ühendust võtta, et saada täiendavaid dokumente või teavet, kui see on sinu taotluse hindamiseks vajalik.

Kui taotluse vastus on eitav, saad selle kohta meili.
 1. NB! Kauba saab kätte ainult järelmaksu lepingus märgitud isik.
 2. Järelmaksu pakutakse ainult füüsilistele isikutele, äriüksustele see ei kehti.
 3. Pärast kõikide järelmaksu lepingu tingimuste täitmist, saad toote omanikuks.
Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt - tutvu laenulepingu tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjatega.  
 
Järelmaksu tingimused ja lisainfo
 1. Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis alalise elamisloaga inimesed.
 2. Lepingu kestus võib olla 9 kuni 60 kuud. Lepingu periood on erinev ja sõltub ostu väärtusest.
 3. Intress on 22%.
 4. Ilma lepingutasuta.
 5. On võimalus taotleda maksepuhkust ja lükata esimene sissemakse 6 kuud edasi. Pea meeles, et sellel 6-kuulisel perioodil intressimäära arvutatakse endiselt.
 6. Järelmaksuga tasumine on võimalik ainult juhul, kui tellimuse ostusumma ületab 38 eurot.
Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Teenuse pakkujateks on TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL, Inbank Finance AS. Tutvu tingimustega müügikohas või küsi nõu meie asjatundjalt.
Tüüpnäide:krediidisumma 399 €, intress 22,0% algsummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 0€, igakuine kontohaldustasu 0€, periood 24 kuud, krediidi kulukuse määr 41,73% aastas, tagasimaksete summa 598,56€

TF Bank AB kontaktandmed: Vabõhumuuseumi tee 1, Tallinn; tel: 6075775; e-mail: [email protected].

Kui oled lepingu juba allkirjastanud ning sul tekivad lisaküsimused, võid pöörduda otse TF Bank poole helistades: 607 5775 või saates kiri aadressile: [email protected]

Liisinglepingu üldtingimustega saad tutvuda siin.

Juhul, kui Sul puudub lepingu digiallkirjastamise võimalus, võta ühendust klienditoega telefonil +372 615 0026, et saaksime korraldada allkirjastamise võimaluse paberkandjal. 

Inbank Finance AS kontaktandmed: [email protected], tel: +372 640 8080.