1

Parfüümvesi DKNY Be Tempted Eau So Blush EDP naistele 100 ml

Täpsustused:
Maht: 100 ml
Kontsentratsioon: EDP
Kauba ID: 1567692

Müüdud

Anname Sulle teada, kui toode on taas saadaval

Sarnased tooted


Teised on vaadanud

Toote kirjeldus: Parfüümvesi DKNY Be Tempted Eau So Blush EDP naistele 100 ml

Parfüümvesi, mis kutsub üles murdma igapäevarutiini ning nautima New York-i unustamatuid väärtusi. See on uskumatult värske aroomide kompositsioon, mis sümboliseerib vabadust, iha ning naiselikku süüdimatust. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks!

Tipunoodid: punane apelsin, greip, magnoolia, punane sõstar
Süda: pojeng, seeder, jasmiin
Põhinoodid: aprikoos, muskus, puit

*Pange tähele, et kauba kirjeldus põhineb kauba tootja ja/või tarnija poolt esitatud teabel, seega võib see olla mittetäielik, osaline ning võib sisaldada võõrkeelseid tähti või lühendeid.

Tipunoot:
- Tuntav kohe pärast lõhna peale kandmist.
- Koostisained tulevad lõhnas tugevalt esile, on väga jõulised ja hajuvad kiiresti.
- Kujuneb esmamulje lõhnast.
- Kõige levinumad tipunoodid on tsitrulised ja ingver.

Südamenoot:
- Tuntav pärast tipunootide hajumist.
- Aroom on mahedam ja täidlasem.
- Tulevad esile kaks minutit kuni tund pärast lõhna kasutamist.
- Koostisained moodustavad lõhna südame ehk keskme.
- Kõige tüüpilisemad südamenoodid on roos ja lavendel.

Põhinoot:
- Tuntav umbes 30 minutit pärast lõhna kasutamist või kui südamenoodid on hajunud.
- Koostisained on tihti fiksaatorid, mis aitavad kergematel tipu- ja südamenootidel püsida ja esile tulla.

Pure Parfum (PP) on parfüüm, mis sisaldab ligi 15% eeterlikke õlisid. Püsib peal terve päeva.
Eau de Parfum (EDP) on parfüümvesi, mis sisaldab 10-15% eeterlikke õlisid. Püsib peal 4-5 tundi.
Eau de Toilette (EDT) on tualettvesi, mis sisaldab 4-10% eeterlikke õlisid. Püsib peal 2 kuni 4 tundi.
Eau de Cologne (EDC) on lõhnastatud toode, mis sisaldab 2-3% eeterlikke õlisid ja mida reeglina kasutatakse kogu keha värskendamiseks. Püsib peal umbes 2 tundi.
Eau de Fraiche (EDF) on lõhnavesi, mis sisaldab umbes 1-2% eeterlikke õlisid.

Mida väiksem on kontsentratsioon, seda vähem intensiivsust ja lõhna kestust.

Donna Karan on üks mõjukamaid moeloojaid, kes on pärit Ameerika Ühendriikidest. Donna Ivy Faske sündis 1948. aasta 2. oktoobril, Forest Hillsis, New Yorgis. See maailmatasemel moedisainer on oma DKNY kaubamärgi riietusega jätnud maailmale kustutamatu jalajälje.

Donna Karani töid tuntakse kõige paremini alates 1989. a registreeritud „DKNY“ kaubamärgina. Enamik tema töödest oli seotud rõivadisainiga, kuid juba mõnda aega on lahutamatuks osaks ka „DKNY“ lõhnad. 2004. aastal sa ta „Lifetime Achievement“ auhinna Ameerika moedisainerite nõukogult. Alates selle loomisest on Donna Karan arendanud seda kaubamärki, lähtudes ideest ""luua kaasaegsetele inimestele kaasaegseid riideid"".

Donna Karani töid armastas ja tunnustas kogu maailm, sest tema töid on lihtne sobitada või kanda. Ükskõik, milline oli tema loomingulise töö suund, töötas ta nii, nagu oleks kohenenud selle kandjaga. Ta lähtus alati riideesemest, kuidas see kehale langeb, milliseid kohti tõstab esile ja varjab. Parfüümide loomisel mõtles ta, kuidas täita inimese päeva tunnete, emotsioonide ja lõhnadega.

Parfüümvesi DKNY Be Tempted Eau So Blush EDP naistele 100 ml

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Kontsentratsiooni liigid Krüpteerimine Mitu tundi lõhn püsib? Lõhnained
EDT "Tualettvesi" Võib püsida 2–4 tundi; 4-15%
EDP "Parfüümvesi" Püsib 3 kuni 5 tundi 15-20%
EDC "Kölnivesi" Enamasti püsib see kuni 2 tundi. 3-5%;
PP "Parfüüm" Püsib üle 6 tunni 20-30%
EDF "Lõhnavesi" Püsib kuni 2 tundi 1-3%

Puuviljased

Puuviljased lõhnad on kõige eksootilisemate puuviljade ja marjade nootidega lõhnad, mis ei ole mitte ainult täiuslik parfüüm tüdrukutele ja teismelistele, vaid sobivad ka igas vanuses ja stiilis naistele. Alates mustsõstrast ja kirsist kuni värskendavate puuviljakokteilideni on need aroomid kõigist žanritest kõige lõbusamad ja meeleolukamad. Lisaks täiendavad puuviljanoodid suurepäraselt teisi koostisosi, tuues esile paljud lillelised tahud ja muudki. Puuviljalõhnad ja -segud mõjuvad väidetavalt isiksusele rõõmustavalt, tõstes tuju ja andes enesekindlust. Meie sortimendist leiate palju puuviljaseid aroome - need on EDP, EDT, EDC kontsentratsiooniga lõhnad ning õliparfüümid ja lõhnaõli. Lisaks pakume teile laia valikut nišilõhnasid erinevates kogustes, samuti lõhna- ja parfüümikollektsioone kõige kuulsamatelt kaubamärkidelt nagu “Calvin Klein”, “Dolce & Gabbana”, “Hugo Boss”, “Guess”, “Lacoste”, “Burberry” jne.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: Parfüümvesi DKNY Be Tempted Eau So Blush EDP naistele 100 ml

Kauba ID: 1567692
Kategooria: Parfüümid naistele
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,12 x 0,12 x 0,13 m, 0,28 kg
Tüüp: Parfüümid
Lõhnanoodid: Lillelised, Magusad, Puidused, Puuviljased, Tsitruselised
Vaade: Donna Karan, lillelised parfüümid naistele, Donna Karan, puuviljased parfüümid naistele Donna Karan, tsitruselised parfüümid naistele
Ettenähtud: Naistele
Maht: 100 ml
Kontsentratsioon: EDP
Kaubamärk: Donna Karan
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Donna Karan tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (0)

Parfüümvesi DKNY Be Tempted Eau So Blush EDP naistele 100 ml
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Parfüümvesi DKNY Be Tempted Eau So Blush EDP naistele 100 ml

Reklaam