JõuluERI kuni -40%! Kingiideed ja rohkemgi veel!

Turvahäll Lionelo Bastiaan, 0-36 kg, violet

Täpsustused:
Kaalukategooria: 0/1/2/3 (0-36 kg)
Pikkuse kategooria: 100-130 cm
Kauba ID: 2274643
13534

SJH hind

14999
Lisa korvi
850 / kuus
Sinu linn
KÄTTE HOMME

Telli täna kuni 19:00


Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46)

HOMME, 1. detsembrist

000

Postkontor

Esmaspäeval, 4. detsembrist

149

Kuller

Esmaspäeval, 4. detsembrist

899

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Postkontor

Esmaspäeval, 4. detsembrist

149

Kuller

Esmaspäeval, 4. detsembrist

899

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Toote kirjeldus: Turvahäll Lionelo Bastiaan, 0-36 kg, violet

Eksperdi arvamus: Bastiaan mudel on paigaldatavISOFIX süsteemi ja Top Tether turvavöö ja/või auto turvavöö abil. Lapse turvaistmel on Dri-Seat vooder, nimmetugi ja eemaldatav päikesevari. Bastiaan turvatool on läbinud mitmefaasilise verifitseerimise ja testid TÜV sertifitseerimislaboris. Toode vastab ECE R44/04 kõrgeimatele turvastandarditele ja on läbinud Tass Internationali sertifitseeritud kokkupõrketestid.

Turvatooli - kõrgenduse Lionelo Bastiaan omadused:

 • Mõeldud lastele alates sünnist kuni 36 kg. (0/I/II/III grupp).
 • ISOFIX süsteem on paigaldatud, et võimaldada istme 360° pöörlemist.
 • Lapsel on võimalus sõita nii näoga sõidusuunas kui ka seljaga sõidusuunas.
 • Täiendav külgkaitse.
 • 5-punkti turvarihmad.
 • Unikaalne tehnoloogia võimaldab istme alust pöörata vabalt oma telje ümber, ilma seda turvavöödest lahti võtmata. Pöörates tooli auto ukse poole, saate oma lapse kergesti ja lihtsasti tooli paigutada.
 • TOP TETHER - lapse turvasüsteemi ülemises osas olev lisarihm vähendab pea ettepoole kaldumist kokkupõrke ajal.
 • DRI-SEAT SISTEMA - sisu on valmistatud vastupidavast ja tugevast materjalist, mis on lapse naha vastas õrn. Välimine kiht on valmistatud spetsiaalsest perforeeritud materjalist, mis tagab õige õhuringluse, et tagada kuivuse tunne.
 • ImpactBlock - täiendav polsterdus kaitseb lapse pead kokkupõrke ajal. Sõidu ajal toetab kaela ja suurendab reisi mugavust.
 • Seljatoe ja peatoe reguleerimine - lapse mugavuse ja õige asendi tagamiseks.
 • Lihtne paigaldamine - asetage turvatool autosse õigesse kohta ja kinnitage see TOP TETHER rihmaga.
 • Peatoe reguleerimine - 7 astet peatoe reguleerimiseks võimaldavad toolil koos lapsega kasvada.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „lionelo logo“

Lionelo

Öelge Lionelo kaubamärgile "Tere!". See on bränd, kes on sündinud soovist aidata ja hoolitseda meie planeedi väikeste elanike eest. Lionelo loob tooteid vastsündinutele ja lastele ning nende tooteid müüakse kogu Euroopas.

Nagu asutajad ise räägivad, valitakse nende toodete kujundus ja materjalid ülima hoolikusega, seda teevad ainult parimad spetsialistid, kes tunnevad oma tööd. "Valime tooraineid vastutustundlikult ja teadlikult ning teeme kõik endast oleneva, et meid ümbritsevaid inimesi rõõmustada," teatas ettevõte. Kõik Lionelo poolt välja töötatud ja turule toodud tooted on toodetud kasutades kaasaegset tehnoloogiat - ning mis kõige tähtsam - järgitakse maksimaalseid ohutusstandardeid.

Lionelo pöörab erilist tähelepanu oma klientidele ja nende arvamustele. "Kõik, kes kasvatavad lapsi, on meie toodete peegliks ja meie eesmärk on olla võimeline looma tooteid, mis annavad kõikidele kasutajatele lisandväärtust, oleksid funktsionaalsed, kasulikud ning loomulikult ohutud ja mugavad," ütlevad asutajad. Lionelo tooted on loodud igapäevaseks kasutamiseks, et hoida lapsi ja nende vanemaid õnnelikena ning et nad sooviksid jääda Lionelo truudeks klientideks.

Turvahäll Lionelo Bastiaan, 0-36 kg, violet Lionelo

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Pole saladus, et kui olete lapseootel, siis on õigete beebitoodete üle otsustamisel tohutult palju väljakutseid. Üks väljakutseid on turvahäll. Sõltuvalt teie rahalistest võimalustest, tulevikuplaanidest, elustiilist ja muudest teguritest peate valima õige tooli, mis tagab teie lapse turvalisuse ja reisimismugavuse. Teil on vaja turvatooli ka siis, kui te muidu autoga ei sõida, kuid plaanite lapse sünnitusmajast koju viia. Vastsündinud laps ei saa reisida ilma spetsiaalselt tema kehakaalu jaoks mõeldud istmeta. Turvatoolide jaotus rühmadesse on soovituslik, kuna kaal kasvab igal beebil individuaalse kiirusega. Siiski on rühmi, mis aitavad teil turvatooli valimise lihtsamaks teha. Siin on 0/1/2/3 (0-36 kg) turvatoolide rühm lastele alates sünnist kuni 36 kilogrammini (9/12 aastat). Seda tüüpi turvatool võimaldab lapsel vaadata sõidusuunas või olla seljaga sõidusuunas. Enamasti on selle rühma istmel 3 kaldenurka: istumisasend (2 varianti) ja lamamisasend (unerežiim). See tagab nii lastele kui ka vanematele äärmiselt kõrge mugavuse ja mis kõige tähtsam - lapse õige positsiooni vastavalt tema kehakaalule ja vanusele.

Turvatoolide rühm Sobib vastsündinutele Vanus Sõidusuund
0 (0-13 kg) Jah Kuni ~ 18 kuud Tagaistmele, sõidusuunas
0+ rühm (kuni 13 kg) Jah Kuni ~ 18 kuud Sõidusuuna vastu
0/1 (0-18 kg) Jah Kuni 3/4 aastat Sõidusuuna vastu
0/1/2 (0-25 kg) Jah Kuni 6/7 aastat Kuni 9 kg – sõidusuuna vastu, alates 9 kg - sõidusuunas
0/1/2/3 (0-36 kg) Jah Kuni 9/12 aastat Kuni 9 kg – sõidusuuna vastu, alates 9 kg - sõidusuunas
1 (9-18 kg) Ei 1 kuni 4 aastat Sõidusuunas või vastu sõidusuunda
1/2 (9-25 kg) Ei 1–7 aastat Sõidusuunas või vastu sõidusuunda
1/2/3 (9-36 kg) Ei 1 aastast kuni 9/12 aastani Sõidusuunas või vastu sõidusuunda
2/3 (15-36 kg) Ei 3/4 kuni 9/12 aastat Sõidusuunas

ISO-FIX

Turvatoolide ohutus on seotud paljude tehniliste probleemidega, millest üks on ISO-FIX kinnituse tüüp. Valides ISO-FIX turvatooli, valite kindlasti ühe turvalisema viisi, kuidas teie laps täna autos turvaliselt reisib. Mis on aga ISO-FIX ja miks seda nii kõrgelt hinnatakse?
ISO-FIX on rahvusvaheliselt tunnustatud ja standardiseeritud turvatoolide kinnitussüsteem. See lukustab turvatooli automaatselt ISO-FIX kinnituspunktide külge. See süsteem suunab löögijõu allapoole, turvatoolile ja seejärel ettepoole, vähendades seeläbi lapse pea ja kaela vigastuste ohtu.
ISO-FIX-iga on oht, et iste on valesti kinnitatud, palju väiksem kui auto turvavöö puhul. Olenevalt suurusest saab seda süsteemi kasutada imikute, väikelaste ja vanemate laste kinnitamiseks, olenevalt nende vanusest ja kaalust.

Kaasaegsed turvatoolid kinnitatakse tavaliselt kahel viisil – ISO-FIX süsteemiga või turvavöödega. Ilmselt levinuim meetod on turvavöö kinnitamine, kui auto turvavöö tõmmatakse läbi istmekinnituste välja ja lukustatakse turvavöö pandlasse, nagu oleks turvavöö tavapäraselt kinnitatud. Nii saab turvahälli kinnitada kahel viisil – sõidusuunas või sõidusuunale vastupidises suunas. Oleneb täpselt, kuidas need on kinnitatud: kui esirihm tõmmatakse läbi siniste tüüblite, kui allosas läbi punaste.
Turvavööde üks peamisi eeliseid on nende liikuvus. Kui iste on autos juba turvavöödega kinnitatud, on seda eriti lihtne ühest autost teise teisaldada või lihtsalt turvavööga lahti ühendada ja tuppa viia. Lisaks on seda tüüpi kinnitus paljudel juhtudel kergem kui ISO-FIX süsteem. Oluline on rõhutada, et auto turvavööd saab kasutada kõikide turvatoolirühmade jaoks, muutes selle meetodi eriti mitmekülgseks.

Kui lapsed kasvavad üles seljaga sõidusuunas istmelt, on kõige kindlam kasutada 1. grupi turvatooli, mis on sisemiste turvavöödega. Selliseid istmeid kasutavad lapsed saavad õnnetuses palju väiksema tõenäosusega vigastada kui need, kes ise kinnitavad turvavööd või, mis veelgi hullem, on täiesti kinnitamata. Näoga sõidusuunas olevad lasteistmed pakuvad löögikaitset ja neil on integreeritud viiepunkti- (või kolmepunkti-) turvavööd või lapse turvakilp. Väga oluline on anda enne sõitu piisavalt aega, et laps saaks oma vööd mugavalt kinnitada ja veenduda, et rihmad on õigesti reguleeritud. Need peavad olema piisavalt pingul, et lapse rinna ja rihmade vahele mahuks ainult üks või kaks sõrme. Turvavöö pannal ei tohi olla lapse kõhu kohal. Riietus võib mõjutada rihma pinget, seega kontrollige seda iga kord, kui reisite. Lapse näoga sõidu suunas olevaid lasteistmeid saab kasutada autos ees või taga, kuid tagaistumisel on need turvalisemad, eriti kui on olemas kõrvalistuja turvapadi. Seda tüüpi istmetel on kõige kindlam hoida lapsi seni, kuni nad neist välja kasvavad.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: Turvahäll Lionelo Bastiaan, 0-36 kg, violet

Kauba ID: 2274643
Kategooria: Turvatoolid ja turvahällid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,5 x 0,46 x 0,71 m, 11 kg
Reguleerimise võimalus: Peatoed
Autosse paigaldamine: Nägu sõidusuunas, Seljaga sõidusuunas
Autosse kinnitamine: ISO-FIX, Turvavööd
Kaitse külglöögi eest: Jah
Värv: Lilla
Kaubamärk: Lionelo
Kaalukategooria: 0/1/2/3 (0-36 kg)
Vaade: Lionelo, 0/1/2/3 (0-36 kg) turvatoolid ja turvahällid
Pikkuse kategooria: 100-130 cm
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Lionelo tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega. Kui teil on küsimusi, ootame alati teie kõnet +372 611 5511 või e-kirja aadressil [email protected].


Tihti ostetakse koos
Komplekti hind
26634
Lisa korvi

Hinnangud ja arvustused (16)

Turvahäll Lionelo Bastiaan, 0-36 kg, violet
4.8

(16 ostja hinnangud)

5 tähte
(13)
4 tähte
(3)
3 tähte
(0)
2 tähte
(0)
1 täht
(0)

94%

seda toodet soovitavad ostjatest

Jäta toote kohta arvustus

Info ja reeglid

Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.

Hinda toodet
Natalja V.
26.07.2023

Mugav kasutada, hind ja kvaliteet super

Viktorija B.
23.06.2023

Mulle väga meeldib tool, see on mugav ja praktiline

Ilze M.
01.03.2023

Tugitool on ilus, aga sellist varianti nagu pikali pole põhimõtteliselt olemas! Tõenäoliselt 360-funktsiooni tõttu. Ostan tooli 4ndat korda. Ja kõigil on olnud väga hea lamamisasend, aga sellel lamamistoolil seda põhimõtteliselt ei ole. Ma ei seisa vastsündinu ees! Tool on kindlasti alles siis, kui beebi juba ise istub.

Kristiina L.
23.02.2023

Väga kiire tarne ja ülikorralikult pakendatud ning muidugi super ilus turvatool. Soovitan kindlasti! :)

GrethelHelmi L.
18.01.2023

Kohele toimetamine kiire !

Rasita G.
15.12.2022

Kvaliteetne mugav turvatool mõistliku hinnaga.

Riina T.
16.09.2022

Väga kiire teenindus.

Tomas B.
12.09.2022

Tool vastas täielikult ootustele.

Aušra S.
03.08.2022

Väike lamamisasend, meil on teine, võrreldes sellega, see on järsem

Rita L.
25.06.2022

Kahest istmest oli üks ilma kastita ja ainult kilesse mässitud. Hind on mõlemal sama. Originaalpakendita või kahjustatud pakendiga kaup peaks olema odavam ja/või ostjat sellest eelnevalt teavitada. Toolid näevad igatahes head välja. Võib-olla on auto rihmadega kinnitamine veidi ebausaldusväärne, sest iste natuke "maskerdab", aga lastele tundub, et see meeldib ja meeldib.

Rohkem arvustusi

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki