MinuHansa – püsikliendiprogramm, mis ühendab kõige lojaalsemaid Hansaposti kliente.
„MinuHansaga” liitumisel saad kasutada vaid Sulle mõeldud eripakkumisi ja allahindluseid.

 

LIITU MINUHANSAGA

Liitudes MinuHansaga pakume Sulle Hansaposti eripakkumisi ja personaalseid soodustusi, mis on koostatud Sinu ostu- ja sirvimisajaloo põhjal. Pakkumised jõuavad Sinuni e-posti, SMS'i või telefoni teel. 

Liitudes MinuHansaga annad nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks Hobby Hall Group OÜ poolt, st nimi, perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber, sünniaeg (juhul kui on märgitud), kohaletoimetamise aadress, tarneviiside ajalugu, maksete ajalugu, ostude ajalugu, IP-aadress, seadme identifitseerimisnumber, ning otseturunduslikel eesmärkidel sirvimisajalugu Hansapost.ee e-poes. Isikuandmete töötlemise ja andmesubjekti õiguste kohta leiad lisateavet hansapost.ee privaatsuseeskirjadest.

Vajame Sinu nõusolekut isikuandmete töötlemiseks otseturunduslikel eesmärkidel selleks, et saaksime pakkuda parimaid MinuHansa pakkumisi ja muid püsikliendiprogrammi eeliseid: personaalseid soodustusi, teavitada "meeldivaks" märgitud kaupade hinnaalandusest, tuletada meelde Hansaraha kontoseisu, teavitusi sooduskoodidest jms kohta. 

Võid oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, kuid see tähendab, et loobud MinuHansa liikmesusest ning võimalusest kasutada MinuHansa eeliseid. Nõusoleku saad eemaldada kasutajakonto alt. 


MinuHansa liikme eelised

MinuHansa liikmena on Sul võimalik kasutada eeliseid, millest tavakliendid ja registreerimata kliendid ilma jäävad. Saadame Sulle teavitusi “Soovinimekirjas” olevate, kui huvipakkuv tood hakkab laost otsa saama ning Sinu olemasolevatest, kehtivatest ja aeguvatest sooduskoodidest.  

Ühes tellimuses saab kasutada ainult ühte sooduskoodi. Rohkem infot sooduskoodide kohta leiad siit.

Tutvu MinuHansa täielike reeglitega siin.