Digikaamera Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Täpsustused:
Videosalvestuse resolutsioon: 4k
Kauba ID: 2010677
2 33800

1 tk on jäänud

Lisa korvi
8835 / kuus
Sinu linn

Postkontor

Teisipäeval, 3. detsembrist

199

Omniva pakiautomaat

Teisipäeval, 3. detsembrist

219

DPD pakiautomaat

Teisipäeval, 3. detsembrist

249

Smartpost pakiautomaat

Teisipäeval, 3. detsembrist

259

Kuller

Teisipäeval, 3. detsembrist

599

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Postkontor

Teisipäeval, 3. detsembrist

199

Omniva pakiautomaat

Teisipäeval, 3. detsembrist

219

DPD pakiautomaat

Teisipäeval, 3. detsembrist

249

Smartpost pakiautomaat

Teisipäeval, 3. detsembrist

259

Kuller

Teisipäeval, 3. detsembrist

599

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Kaitse Sinu tootele

Teised on vaadanud

Toote kirjeldus: Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Komplekti kuulub kaamera D780 korpus ja kaasaskantav ning võimas objektiiv „AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR“. See universaalne objektiiv pakub laias valikus kasutusala, alates lainurgast kuni teleobjektiivini, ühtlast f / 4 ava ning jäädvustab suurepäraseid fotosid ja videoid mis tahes fookuskaugusega.

Reegel on see, et reegleid pole

Ärge lubage millelgi oma nägemust ähmastada. D780 pakub teile kõike, mida võite oodata professionaalsel tasemel digitaalselt peegelkaameralt ja palju muud. Selge vaade. Pikk aku tööiga. Tugev konstruktsioon. Lisaks kaks kiiret ja usaldusväärset automaatse teravustamise süsteemi, fenomenaalne jälgimine, lai ISO-vahemik ja palju muud. Vaba või lavastatud. Fotod või videod. See täiskaadriga digitaalne peegelkaamera on kartmatu.

  • TÄISKAADER
  • KUNI
    12 FPS
  • OPTILINE
    PILDIOTSIJA
  • PIKK AKU
    TÖÖIGA
  • F-KINNITUS

Üks digitaalne peegelkaamera, kaks automaatse teravustamise süsteemi

Tere tulemast uuele paindlikkuse tasemele. Täiskaadriga D780 sisaldab kiiret, spetsiaalset hübriidset automaatse teravustamise süsteemi reaalaja vaates pildistamiseks ning kiiret, usaldusväärset faasi tabamise automaatse teravustamise süsteemi pildiotsijaga pildistamiseks. Reaalaja vaates annab ülitäpne automaatse teravustamise süsteem teile 273 pildianduril asuvat automaatse teravustamise punkti ja silmatuvastusega automaatse teravustamise. Läbi pildiotsija pildistades saate kasutada „Nikon“ võimsat 51-punkti automaatse teravustamise süsteemi, millel on tipptasemele jälgimisvõimalused.

Automaatne teravustamine pildiotsijaga pildistamisel

51-punktiline faasi tabamise automaatse teravustamise süsteemi tundlikkus ulatub kuni -3 EV ja optilise pildiotsija abil saate kadreeritavat tegevust teravalt reaalajas kinnitada. Jälgige objekte välgukiirusel, isegi hämaras.

Alati lukustatud

Pildiotsijaga pildistamisel võimaldab 51-punktiline automaatse teravustamise süsteem hetkega kohaneda lülitudes kiirelt täiustatud automaatse teravustamise režiimide vahel. Grupeeritud ala automaatse teravustamise režiimiga saate kasutada kiiret jäädvustamist ja hämmastavat tausta isoleerimist.

Automaatne teravustamine reaalaja vaates

Reaalaja vaates pildistades katab 273-punktiline hübriidne automatse teravustamise süsteem u. 90% kaadrist nii horisontaalselt kui vertikaalselt. Kallutatav ekraan vabastab võttenurgad ja võimaldab puutega katiku vabastamist ning automaatset teravustamist.

Terav igas valguses

273-punktilise hübriidse automaatse teravustamise süsteemi tundlikkus ulatub kuni -5 EV, kui pildistatakse objektiiviga, mille suurim ava on f/1,4 või suurem. Tõeliselt pimedate stseenide korral saate aktiveerida automaatse teravustamise väheses valguses ja automaatse säritusega pildistada kuni -7 EV-ni.

Jäädvustage kõik ülitähtsad hetked

Rakendage pildiotsijaga pildistades oma teenistusse kuni 7 kaadrit sekundis valangukiirus koos automaatse teravustamisega/säritusega. Hääletus reaalaja vaate režiimis pildistamisel saate kuni 12 kaadrit sekundis. Saate suurima eraldusvõimega pilte isegi siis, kui pildistate RAW-vormingus.

Kiire kaadrisalvestus

Kas soovite näidata vähimaidki liikumisi? Pildistage reaalaja vaates ja saate jäädvustada „Full-HD“ (2 MP) fotosid kiirusega kuni 120 kaadrit sekundis. Või võite jäädvustada 4K / UHD (8 MP) fotosid kiirusega kuni 30 kaadrit sekundis.

Ärge kunagi lõpetage

Kuna miski teid ei aeglusta, saate vabalt luua nii, nagu soovite. Ulatuslik ilmastikukindlus ja tugev magneesiumisulamist korpus tagavad, et D780 on valmis võtteks mis tahes kohas. Kaks pesa toetavad kiireid UHS-II SD-kaarte, mis tulevad hõlpsalt toime kaamera suurte valangukiirustega ja hoiavad puhvri vabana. Pikematel võtetel on sügaval käepidemel ja pikal aku tööeal suur mõju.

KOHANDAGE

Peamisi sätteid seadeid saab kiiresti reguleerida puutega või käsuvaliku nuppudega. Käsitsi teravustamisega pildistades aitab kaamera elektrooniline kaugusmõõtja kontrollida, kas valitud fookuspunkt on fookuses.

KINNITAGE

0,70x optiline pildiotsija annab teile laia vaatevälja ja 100% katvuse. Suur, kallutatav 2 359 000-punktiline LCD-ekraan võimaldab teil pilte kiirelt kontrollida, topeltpuudutades, et näha pildi ala 100%-list vaadet.

VAADAKE ÜLE

Kaamerasisene retušeerimismenüü muudab kohapeal trimmimise lihtsaks ja võimaldab nüüd horisontaalselt või vertikaalselt kärpida. Soovimatud kaadrid saate kustutada ainult ühest kaardipesast või mõlemalt kaardilt korraga.

Tabage iga stseen

Eepilised vaated. Äärmuslik tegevus. Tagantvalgustusega 24,5 MP täiskaadriga CMOS-pildiandur ja EXPEED 6 pildiprotsessor pakuvad laia dünaamilist ulatust ja laitmatuid tulemusi ülilaias ISO-vahemikus. D850-ga sama 180 000-piksline RGB-andur ja täiustatud stseenituvastussüsteem pakuvad uskumatut täpsust.

Tehke oma äranägemise järgi

Kas pildistate dramaatilistes ilmastikuoludes või öösel eredates linnatuledes? Mitmekesised mõõtmis- ja valge tasakaalu režiimid võimaldavad kiirelt reageerida muutustele loomulikus valguses või suure kontrastsusega olukordades.

Ere või vähene valgus

ISO-vahemik 100–51200, mis on suurendatav kuni uskumatu 204800-ni ja alla ISO 50-ni, võimaldab teil hetkega kohaneda muutuva valgusega. Saavutage rikkalikud toonid eredas päikesevalguses. Paljastage detailid ja nüansid hämaras.

Tehke kõik võimalikuks

Säriaeg 1/8000 kuni 900 s annab teile ajaga mängimisel suurema paindlikkuse. „Nikon“ „Speedlight“ lihtne ja kiire sünkroonimine võimsate tegevusvõtete jaoks. Või aeglustage kõike dramaatiliste valgusjälgede ja öömaastike jaoks.

Vabadus teha oma seni parimad tööd

D780 võimaldab töötada otse teie armastatud F-kinnitusega NIKKOR objektiividega. See ühildub ka kõigi „Nikon“ „Speedlight“ Raadio teel juhitav täiustatud juhtmevaba valgustus on täielikult toetatud, mis võimaldab kasutada mitmekülgset välguseadet SB-5000. Kaamera kiire andmeedastusvõime ja juhtmevaba ühenduvus võimaldavad hõlpsalt pilte jagada.

KAUGPILDISTAMINE

Saate kasutada rakendust „SnapBridge“ ja muuta oma nutiseadme kaugmonitoriks ja kontrolleriks.
Saate kaugpildistada ka valikuliste juhtmevabade kaugjuhtimispultidega WR-1 ja WR-R10.

KIIRED ÜHENDUSED

Ühilduv WT-7 juhtmevaba saatja võimaldab ühendada kaameraga võrgukaabli ja saata pilte otse FTP-serverisse või arvutisse kiirusega kuni 866,7 Mbit/s.

NUTISEADME VALMIDUS

„Nikon“ rakendus „SnapBridge“ võimaldab teil filtreerida ja jagada JPEG-faile, RAW (NEF) faile ja videoid mis tahes nutiseadmega. D780-ga kasutamisel saate filtreerida kuupäeva järgi ning edastada korraga terve valiku.

Filmige nii, nagu tegevus seda nõuab

D780 kasutab oma 6K pildianduri eraldusvõimet, et toota ülikõrge eraldusvõimega 4K / UHD kaadreid kiirusega 30p / 25p / 24p ilma kärpefaktorita. „Full-HD“ aegluubis materjali saate kaamerasiseselt filmida kaadrikiirusega 120p, koos heliga. Ning DX-formaadis materjali saate filmida kaadrikiirusega 50p/60p. Automaatse teravustamise kiirust ja jälgimist saab seada salvestamise ajal ning video jaoks on neli automaatse teravustamise ala režiimi.

N-LOG

Säilitage kuni 12-sammuline dünaamiline ulatus, et võimaldada paindlikumat redigeerimist ja värvikorrektuuri. „N-log“-is suure 10-bitise värvisügavusega salvestamine võimaldab saada neli korda rohkem teavet kui tavalise 8-bitise salvestuse korral.

„HYBRID LOG GAMMA“ (HLG) FORMAAT

Eemaldage järeltöötluse aeganõudva värvikorrektuuri vajadus. D780 võimaldab kasutada rikkaliku HLG HDR-videomaterjali jäädvustamiseks välist videosalvestit, mida saab näidata otse ühilduvas teleris või monitoril.

AJAKOODI VÄLJUND

Salvestage ajakood kas ärajätmisega või ärajätmiseta kaadri vormingus ja väljastage see 10-bitise HDMI kaudu. Lisaks on olemas „Atomos“ avatud protokolli tugi, mis võimaldab sünkroonida HDMI-salvestuse käivitamist/peatamist välise salvesti kaudu. Või kaamera kaudu.

Kaamerasisene intervallvideo

Saate luua kaameras imelisi 4K/UHD intervallvideoid. Särituse silumine vähendab sujuvate üleminekute saavutamiseks piltide erinevust. Hääletu intervalltaimeriga pildistamine kõrvaldab mehaanilise hägususe ja katikumüra. Väheses valguses mõõtmisulatust saab laiendada kuni -3 EV automaatse teravustamisega väheses valguses ning säriaega saab pikendada kuni 900 s.

Tehke oma äranägemise järgi

Universaalne. Usaldatav. Loominguline. Nii fotode või video puhul on D780 teie järgmiseks suureks ideeks valmis.

MITMIKFOTO

Looge fookuse nihutamise pildistamisrežiimi abil näiliselt võimatu teravussügavusega pilte. Saate määrata iga teravustamissammu kauguse ja fookuse esiletõstmise funktsioon aitab kontrollida igal kihi fookust.

DIGITEERIGE

Muutke 35 mm filmirullidele tehtud negatiivid või slaidid 24 MP digitaalfailideks. Kõik, mida vajate, on kaamerasisene digiteerimismenüü, valikuline filmide digiteerimise adapter ES-2 ja „Micro-NIKKOR“ objektiiv.

PICTURE CONTROL

„Nikon“ „Picture Control“ süsteem muudab piltide või video parameetrite määramise lihtsaks. Süsteem pakub mitmeid eelseadistatud valikuid või saate luua kohandatud juhtseadiseid spetsiifiliste objektide ja stseenide jaoks.

Tehnilised andmed:

Tüüp

Digitaalne peegelkaamera

Objektiivi alus

Nikon F-kinnitus (automaatse teravustamise ühenduse ja kontaktidega)

Efektiivne vaatenurk

Nikon FX-formaat

Pildi sensor

FX, CMOS, 35,9 mm x 23,9 mm

Pikslite koguarv

25,28 mln.

Tolmukaitsesüsteem

Pildianduri puhastamine, pildilt tolmutäppide eemalduse võrdlusandmed (nõutav tarkvara „Capture NX-D“)

Efektiivsed pikslid

24,5 mln.

Pildi suurus (pikslites)

FX (36x24) pildi ala: (L) 6 048 x 4 024 (24,3 mln.), (M) 4 528 x 3 016 (13,7 mln.), (S) 3 024 x 2 016 (6,1 mln.). DX (24 x 16) pildi ala: (L) 3 936 x 2 624 (10,3 mln.), (M) 2 944 x 1 968 (5,8 mln.), (S) 1 968 x 1 312 (2,6 mln.). 1:1 (24 x 24) pildi ala: (L) 4 016 x 4 016 (16,1 mln.), (M) 3 008 x 3 008 (9,0 mln.), (S) 2 000 x 2 000 (4,0 mln.). 16:9 (36 x 20) pildi ala: (L) 6 048 x 3 400 (20,6 mln.), (M) 4 528 x 2 544 (11,5 mln.), (S) 3 024 x 1 696 (5,1 mln.). Fotod, mis on tehtud video filmimisel kaadrisuurusega 3840 x 2160: 3 840 x 2 160. Fotod, mis on tehtud video filmimisel teistes kaadrisuurustes: 1 920 x 1 080.

Salvestamine – failivorming

NEF (RAW): 12- või 14-bitine (kadudeta tihendatud või tihendatud); JPEG: „JPEG-Baseline“, vastavus täpse (u 1:4), normaalse (u 1:8) või tavalise (u 1:16) tihendamisega; saadaval suuruse prioriteet ja optimaalse kvaliteediga tihendamine, NEF (RAW) + JPEG: üks foto, mis on salvestatud nii NEF- (RAW-) kui ka JPEG-vormingus

Süsteem Picture Control

Auto (Automaatne), Standard (Standardne), Neutral (Neutraalne), Vivid (Ere), Monochrome (Monokroom), Portrait (Portree), Landscape (Maastik), Flat (Lame), Loovad Picture Controlid (Dream (Unistus), Morning (Hommik), Pop, Sunday (Pühapäev), Somber (Tõsine), Dramatic (Dramaatiline), Silence (Vaikus), Bleached (Pleegitatud), Melancholic (Raskemeelne), Pure (Puhas), Denim, Toy (Mänguasi), Sepia (Seepia), Blue (Sinine), Red (Punane), Pink (Roosa), Charcoal (Süsi), Graphite (Grafiit), Binary (Binaarne), Carbon (Süsinik)); valitud Picture Controle saab muuta; kohandatud Picture Controlide salvestusruum

Salvestamine - mälu

SD, SDHC (UHS-II-ga ühilduv), SDXC (UHS-II-ga ühilduv)

Kaks mälukaardi pesa

2 „Secure Digital“ (SD) kaarti; 2. pesas asuvat kaarti saab kasutada ületäitumise korral või varukoopiate salvestamiseks või NEF-formaadis (RAW) piltide ja JPEG-formaadis piltide eraldi salvestamiseks; pilte saab ka ühelt kaardilt teisele kopeerida.

Failisüsteem

DCF 2.0, „Exif 2.31“

Pildiotsija

Silmataseme pentaprisma peegel-pildiotsija

Kaadri katvus

FX: ligikaudu 100% horisontaalselt ja 100% vertikaalselt, DX: ligikaudu 97% horisontaalselt ja 97% vertikaalselt, 1:1: ligikaudu 97% horisontaalselt ja 100% vertikaalselt, 16:9: ligikaudu 100% horisontaalselt ja 97% vertikaalselt

Suurendus

Ligikaudu 0,7-kordne (50 mm f/1,4 objektiiv teravustatud lõpmatusse, -1,0 m-¹)

Vaatluspunkt

21 mm (-1,0 m-¹; pildiotsija okulaariobjektiivi keskmisest pinnast)

Dioptri reguleerimine

Alates -3 kuni +1 m-¹

Fookusseerimisekraan

B-tüüpi „BriteView“ selge kašee-ekraan „Mark VIII“ (automaatse teravustamise ala kahveldusega; kuvada saab kadreerimisruudustiku)

Peegelduspeegel

Kiire tagastamise tüüp

Heleduse sügavuse ülevaade

Jah, Pv-nupu vajutamisel peatatakse objektiivi ava kasutaja (režiimides A ja M) või kaamera (režiimides P ja S) valitud väärtusel

Objektiivi diafragma

Kohese tagastamisega, elektrooniliselt juhitav

Ühilduvad objektiivid

Tüübid G, E ja D (mõned piirangud kehtivad PC-objektiividele), muud automaatse teravustamisega NIKKOR objektiivid (välja arvatud IX NIKKOR objektiivid ja F3AF-i objektiivid), AI-P NIKKOR objektiivid, DX-objektiivid (mis kasutavad DX (24 × 16) pildi ala), mitte-CPU AI-objektiivid (ainult režiimid A ja M), pildiotsijaga pildistamise ajal saab elektroonilist kaugusmõõtjat kasutada objektiividega, mille maksimaalne ava on f/5,6 või suurem. Objektiivide puhul, mille maksimaalne ava on f/8 või suurem, toetab elektrooniline kaugusmõõtja 11 fookuspunkti.

Katiku tüüp

Elektrooniliselt juhitav vertikaalse liikumisega fookustasandi mehaaniline katik; elektrooniline esikardina katik

Säriaeg

1/8000 kuni 30 s (saate valida sammude vahel 1/3 ja 1/2 EV, režiimis M laiendatav 900 s-ni); pirn; aeg; X200

Välgu sünkroniseerimise kiirus

X = 1/200 s; sünkroonib katiku kiirusel 1/200 s või aeglasemalt; automaatse fookustasandi suure kiirusega sünkroonimise tugi

Vabastusrežiim

S (ühekordne kaader), CL (katkematu madal kiirus), CH (katkematu suur kiirus), Q (vaikne katiku vabastus), QC (vaikne katkematu katiku vabastus), automaatne taimer, MUP (peegli tõstmine)

Maksimaalne kaadrite kiirus

Kuni 7 kaadrit sekundis. CL: 1 kuni 6 kaadrit sekundis (pildiotsijaga pildistamine); 1 kuni 3 kaadrit sekundis (reaalaja vaates pildistamine). CH: 7 kaadrit sekundis; vaikse pildistamise ajal NEF / RAW-formaadis pildistamisel kas 8 kaadrit sekundis (bitisügavusega 14 bitti) või 12 kaadrit sekundis (bitisügavusega 12 bitti). QC: 3 kaadrit sekundis

Automaatne taimer

2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 1 – 9 säritust intervallidega 0,5, 1, 2 või 3 s

Säriaja mõõtmine

Pildiotsijaga pildistamine: TTL säriaja mõõtmine ligikaudu 180 tuhandega. 180 000-pikslise RGB-anduriga; reaalaja vaade: TTL-i särituse mõõtmine pildianduri abil

Mõõtmise meetod

Maatriksid: 3D-värvimaatriksi mõõtmine III (G-, E- ja D-tüüpi objektiivid); värvimaatriksi mõõtmine III (muud CPU-objektiivid); mitte-CPU-objektiividega värvimaatriksi mõõtmine on võimalik, kui kasutaja sisestab objektiivi andmed. Keskelekaalutud: 75% kaalust antakse 12 mm ringile kaadri keskel; ringi läbimõõtu saab muuta 8, 15 või 20 mm-ni või kaalumise aluseks võib olla kogu kaadri keskmine (mitte-CPU ja AF-S Fisheye NIKKOR 8-15mm f/3.5-4.5E ED objektiivid kasutavad 12 mm ringi); laotuspunkt: mõõdab ligikaudu 4 mm läbimõõduga ringi (u 1,5 % kaadrist), mis on tsentreeritud valitud fookuspunktile (kesksele fookuspunktile, kui kasutatakse mitte-CPU või AF-S Fisheye NIKKOR 8-15mm f/3.5-4.5E ED objektiivi); ereduskorrektsiooniga mõõtmine: saadaval G-, E- ja D-tüüpi objektiividega

Mõõtepiirkond (ISO 100, f/1,4 objektiiv, 20 °C / 68 °F)

Maatriks- või keskelekaalutud mõõtmine: -3 kuni +20 EV; laotuspunktide mõõtmine: 2 kuni 20 EV; ereduskorrektsiooniga mõõtmine: 0–20 EV

Särimõõturi ühendus

CPU, AI

Režiimid

Automaatrežiim, P: programmeeritud automaatrežiim koos paindliku programmiga, S: automaatne katiku prioriteetrežiim, A: avaprioriteediga automaatrežiim, M: käsitsirežiim; EFCT eriefektide režiimid: öine vaade, üliere, ühe värvi esiletoomine, fotoillustratsioon, mängukaamera efekt, pisipildiefekt, valikuline värv, siluett, hele tonaalsus, tume tonaalsus; U1 ja U2: kasutajasätted

Säri kompenseerimine

–5 kuni +5 EV; -3 kuni +3 EV video salvestamisel (valitavad sammusuurused 1/3 ja 1/2 EV), saadaval režiimides P, S, A, M ja EFCT

Särituse lukustus

Valgus on lukustatud tuvastatud väärtusele

ISO tundlikkus

ISO 100 kuni 51200 (valitavad sammusuurused 1/3 ja 1/2 EV); saab seada ka u 0,3, 0,5, 0,7 või 1 EV (vastav ISO 50-le) alla ISO 100 või u 0,3, 0,5, 0,7, 1 või 2 EV (vastab ISO 204 800-le)üle ISO 51200; saadaval ISO-tundlikkuse automaatne juhtimine (soovitatav säritusindeks)

Aktiivne D-Lighting

Valida saab funktsioone Auto (automaatne), Extra high (ülikõrge), High (kõrge), Normal (tavaline), Low (madal) või Off (väljas)

Automaatne fookustamine

Pildiotsijaga pildistamine: TTL-i faasi tabamine „Advanced Multi-CAM 3500 II“ automaatse teravustamise anduri mooduliga, mis toetab, 51 fookuspunkti (sh 15 risttüüpi andurit; 11 anduri toega f/8); automaatse teravustamise peenhäälestuse tugi. Reaalaja vaade: faasi tabamise/kontrasti tabamise hübriidne automaatne teravustamine pildianduri abil; automaatse teravustamise peenhäälestuse tugi

Tuvastusvahemik

Pildiotsijaga pildistamine¹: -3 kuni +19 EV. Reaalaja vaade²: -5 kuni +19 EV; -7 kuni +19 EV automaatse teravustamisega väheses valguses

Abistav objektiiv

Üksikservo automaatne teravustamine (AF-S), pidev automaatse servoteravustamise režiim (AF-C), automaatne teravustamine režiimi automaatlüliti (AF-A; ainult fotorežiimis), täisajaga automaatne teravustamine (AF-F; ainult videorežiimis); teravustamise prognoositav jälgimine, mis aktiveeritakse automaatselt objekti oleku järgi, käsitsi teravustamine (M): Kasutada saab elektroonilist kaugusemõõtjat

Fookuspunktid

Pildiotsijaga pildistamine: 51 punkti, kui kohandatud sätte a6 [Focus points used] jaoks on valitud suvand [All points], 11 punkti, kui valitud on suvand [Every other point]]. Reaalaja vaade³: 273 punkti, kui kohandatud sätte a6 [Focus points used] jaoks on valitud suvand [All points], 77 punkti, kui valitud on suvand [Every other point] (iga teine punkt)

AF-ala režiim

Pildiotsijaga pildistamine: ühe punkti automaatne teravustamine, 9-, 21- või 51-punktise dünaamilise ala automaatne teravustamine, ruumiline kalkeerimine, grupeeritud ala automaatne teravustamine, automaatala automaatne teravustamine. Reaalaja vaade: koondatud automaatne teravustamine (ainult fotorežiimis, üksikservo automaatne teravustamine/AF-S), ühe punkti automaatne teravustamine, dünaamilise ala automaatne teravustamine (ainult fotorežiimis, pidev automaatse servoteravustamise režiim/AF-C), lai-ala automaatne teravustamine (S), lai-ala automaatne teravustamine (L), automaatala automaatne teravustamine

Fookuse lukustus

Fookuse saab lukustada, vajutades päästiku poolenisti alla (üksikservo automaatne teravustamine/AF-S) või vajutades automaatse särituse lukustuse / automaatse teravustamise lukustuse nuppu

Välklambi juhtimine

Pildiotsijaga pildistamine: TTL-välklambi juhtimine ligikaudu 180 tuh. piksliga. 180 000-pikslise RGB-anduriga; reaalaja vaade: TTL-välklambi juhtimine; digitaalse peegelkaamera i-TTL tasakaalustatud täitevälku on saadaval maatriks-, keskelekaalutud ja ereduskorrektsiooniga mõõtmisega; digitaalse peegelkaamera standardset i-TTL-täitevälk on saadaval laotuspunktide mõõtmisega

Välgurežiim

Esikardina sünkroniseerimine, punasilmsuse vähendamine, aeglane sünkroniseerimine, punasilmsuse vähendamine aeglase sünkroniseerimisega, tagakardina sünkroniseerimine, väljas

Välgu kompenseerimine

–3 kuni +1 EV (valitavad sammusuurused 1/3 ja 1/2 EV), saadaval režiimides P, S, A ja M

Välklambi valmisoleku indikaator

Põleb, kui valikuline välk on täis laetud; vilgub, kui välk on täis

Kontaktliides

ISO 518 sünkroonpesa sünkroon- ja andmekontaktide ning ohutuslukuga

Nikon täiustatud valgustussüsteem

i-TTL-välklambi juhtimine, raadio teel juhitav täiustatud juhtmevaba valgustus, optiline täiustatud juhtmevaba valgustus, kujundusvalgustus, FV-lukustus, värviteabe edastus, automaatse fookustasandi suure kiirusega sünkroniseerimine, automaatse teravustamise abi mitmikala automaatseks teravustamiseks (pildiotsijaga pildistamisel), ühtne välklambi juhtimine

Sünkroonimise klamber

Sünkroonimise klambri adapter AS-15 (eraldi ostetav)

Valge värvi tasakaal

Automaatne (3 tüüpi), loomuliku valguse automaatseadistus, otsene päikesevalgus, pilvine, vari, hõõglambivalgus, luminofoor (7 tüüpi), välklamp, värvitemperatuuri valimine (2500 K kuni 10 000 K), käsitsi eelseadistamine (salvestada saab kuni 6 väärtust, laotuspunkti valge tasakaalu mõõtmine on saadaval reaalaja vaates pildistamisel), kõik, välja arvatud värvitemperatuuri valimine, koos peenhäälestusega

Valge tasakaalu kahveldus

Säritus ja/või välklamp, valge tasakaal ja ADL

Otsevaade - režiimid

Otsevaate salvestamine, filmide otse vaatamine

Film - mõõtmine

TTL-i mõõtmine kaamera pildianduri abil

Film – mõõtmise meetod

Maatriks, tsentreeritud või valgusvälja korrigeeritud mõõtmine

Filmid - kaadri suurus (pikslites) ja kaadrisagedus

3840 x 2160 (4K UHD); 30p (progressiivne), 25p, 24p. 1920 x 1080; 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, 24p. 1920 x 1080 (aegluubis); 30p x4, 25p x4, 24p x5⁴. Tegelikud kaadrikiirused 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p ja 24p puhul on vastavalt 119,88, 100, 59,94, 50, 29,97, 25 ja 23,976 kaadrit sekundis

Film – faili formaat

MOV, MP4

Film – video tihendamine

H.264 / MPEG-4 täiustatud video kodeering

Filmid – heli salvestamise formaat

Lineaarne PCM, AAC

Filmid – heli salvestamine

Sisseehitatud stereo- või väline mikrofon koos nõrgestamisvõimalusega; tundlikkus reguleeritav

Filmi8d – ISO tundlikkus

Käsitsi valimine (ISO 100 kuni 51200); valitavad sammusuurused 1/3 ja 1/2 EV) koos täiendavate valikutega, mis vastavad ligikaudu 0,3, 0,5, 0,7, 1 või 2 EV-le üle ISO 51200 (ISO 204 800 ekvivalent); ISO-tundlikkuse automaatne juhtimine (ISO 100 kuni „Hi 2“) saadaval valitava ülempiiriga

Video - muud valikud

Intervallvideo salvestamine, elektrooniline stabiliseerimine, ajakoodid, logaritmiline (N-log) ja HDR (HLG) videoväljund

Ekraan

8 cm, ligikaudu 2 359 000-punktine (XGA), 170° vaatenurgaga kallutatav puutetundlik TFT LCD, ligikaudu 100% kaadri katvusega ning värvitasakaalu ja ereduse 11-tasemelise käsitsi reguleerimisega

Taastamine

Täiskaadri ja pisipiltide (4, 9 või 72 pilti või kalender) taasesitus koos taasesitussuumi, taasesitussuumi kärpimise, video taasesituse, fotode ja/või videote slaidiesituste, histogrammi näidiku, heledate alade, fototeabe, asukohaandmete kuvamise, pildi hindamise, pildi automaatse pööramise ja tähistusviitega.

USB

C-tüüpi pistmik (ülikiire USB); ühendus sisseehitatud USB-pordiga on soovitatav

HDMI väljund

HDMI C-tüüpi pistik

Audio sisend

Stereo minipistiku pesa (läbimõõt 3,5 mm, pistikutoite toega)

Audio väljund

Stereo minipistiku pesa (läbimõõt 3,5 mm)

Lisaseadme pistikupesa (-ad)

Sisseehitatud (võib kasutada koos lisatarvikutega, näiteks MC-DC2 kaugjuhtimisjuhtmega)

„Wi-Fi“ (juhtmeta LAN) standardid

IEEE 802.11b / g / n / a / ac, 2412–2462 MHz (kanal 11) ja 5180–5320 MHz, sagedusriba 2,4 GHz: 2,9 dBm, 5 GHz sagedusriba: 8,7 dBm, avatud süsteem, WPA2-PSK

„Bluetooth“ standardid

„Bluetooth“ spetsifikatsiooni 4.2 versioon, „Bluetooth“: 2 402–2 480 MHz, „Bluetooth Low Energy“: 2402–2480 MHz, „Bluetooth“: -2,6 dBm, „Bluetooth Low Energy“: -4,1 dBm; ulatus: ligikaudu 10 m⁵

Aku

Üks liitium-ioonaku EN-EL15b⁶

Vahelduvvooluadapter

Vahelduvvooluadapter EH-5d/EH-5c/EH-5b, kasutatav koos toitepistmikuga EP-5B (saadaval eraldi)

Kolm kontaktliidest

1/4 tolli. (ISO 1 222)

Mõõdud (L x K x S)

Umbes 143,5 x 115,5 x 76 mm

Kaal

Umbes 840 g koos aku ja SD-mälukaardiga, kuid ilma korpuse kaaneta; ligikaudu 755 g (ainult kaamera korpus)

Töökeskkond – temperatuur

0–40 °C

Töökeskkond – niiskus

85% või vähem (ilma kondensatsioonita)

Komplektis olevad tarvikud:

Korpuse kaas BF-1B, pildiotsija kummist kate DK-31 (kaamera küljes), klemmikattega liitium-ioonaku EN-EL15b, akulaadija MH-25a (komplekti kuulub kas vahelduvvooluadapter või toitekaabel, mille tüüp ja kuju oleneb riigist või regioonist, kus toodet müüakse), okulaari kate DK-5, USB-kaabel UC-E24, rihm AN-DC21

¹ Arvud kehtivad ISO 100 juures temperatuuril 20 °C.
² Fotorežiimis üksikservo automaatse teravustamisega (AF-S) ning avaga f/1,4 vahemiku pimedas otsas ja f/5,6 vahemiku heledas otsas; ISO 100; 20 °C
³ Fotorežiimis [FX (36 × 24)] pildialaga ja ühe punkti automaatse teravustamisega.
⁴ Kvaliteedi valik on saadaval kõigile suurustele, va 3840 x 2160, 1920 x 1080 120 p / 100 p ja 1920 x 1080 aegluubis, kui valitud on kõrgem kvaliteet
⁵ Ilma häireteta. Ulatus võib varieeruda sõltuvalt signaali tugevusest ja takistuste olemasolust või puudumisest.
⁶ Kasutada saab ka akusid EN-EL15a / EN-EL15. Arvestage, et akuga EN-EL15 saab ühe laadimisega teha vähem pilte kui akuga EN-EL15b / EN-EL15a. Vahelduvvooluvõrgust laadimise adapterit EH-7P saab kasutada ainult akude EN-EL15b laadimiseks.

Kui pole teisiti märgitud, on kõik mõõtmised tehtud „Camera and Imaging Products Association“ (CIPA; Kaamera- ja pilditehnika liit) standardite ning juhendite järgi.
Kõik arvud kehtivad täielikult laetud akuga kaamera kohta.
Kaameral kuvatavad näidispildid ja juhendites toodud pildid ja illustratsioonid on vaid illustratiivse eesmärgiga.
„Nikon“ jätab endale õiguse muuta tehnilistes andmetes kirjeldatud riist- ja tarkvara välimust ning tehnilisi andmeid igal ajal ning etteteatamiseta. „Nikon“ ei vastuta kahjude eest, mis võivad tekkida tehnilistes andmetes esineda võivate vigade tõttu.

Lisainfo: http://www.nikkor.cz/lt_LT/product/digital-cameras/slr/professional/d780

Nikon Corporation on rahvusvaheline ettevõte, mis asub Jaapanis Tokyos. See toodab kaameraid, binokleid, mikroskoope ja mõõteriistu. Ajaloolise Apollo 15 missiooni salvestamiseks kasutati Nikoni kaameraid. 1971. aastal toetas Nikon paljusid teisi kosmoseuuringute missioone ja satelliite. Nikon on aastaid keskendunud kosmosele. Tänapäeva tootmine sõltub täpsetest mõõtmistest, mis on Nikoni eriteadmisvaldkond. Nikoni mõõdikud aitavad parandada toodete kvaliteeti, töökindlust ja ohutust, alates elektroonilistest komponentidest kuni autode ja lennukiteni välja. Meditsiiniuuringute toetamine hõlmab nii tervishoidu kui bioloogiat ning regeneratiivmeditsiini ja uuenduslike ravimite arendamist. Teadlased kasutavad Nikoni seadmeid elusate iPS-rakkude analüüsimiseks ühiskonna hüvanguks. Tehes koostööd ülikoolide ja ettevõtetega, tõstab Nikon meditsiiniuuringute profiili. See töötab pidevalt selle nimel, et parandada inimeste elukvaliteeti üle kogu maailma ning tänu uusima tehnoloogia kasutuselevõtule pakuvad peegelkaamerad laia valikut kvaliteetseid kunstilisi kaadreid, mida suudavad saavutada nii professionaalid kui ka amatöörid. Lisaks on tänapäevaste peegelkaamerate kasutamine uskumatult lihtne. Peegelkaamera on modulaarse disainiga, mis võimaldab valida esmalt kaamera keha ning seejärel seda järk-järgult laiendada ja täiendada lisatarvikutega. Peegelkaamera ostmine annab fotograafidele palju valikuvõimalusi. Saate vahetada objektiive, välklampe, pulte ja muud varustust.

Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Peegelkaamerad on tehnoloogiliselt arenenud seadmed, mida saab liigitada filmi- või digitaalseks. Inglise keeles nimetatakse peegelkaameraid ühe objektiiviga peegelkaameraks (SLR) ja digikaameraid digitaalseteks üheobjektiivilisteks peegelkaamerateks (DSLR). Esimese DSLR-kaamera leiutas 1975. aastal Stak Sasson Kodakist ja 1988. aastal andis Nikon välja esimese kaamera QV-1000C. Peegelkaamerad said laialt levinud 1970. aastatel ja on tehniliselt keerukamad kui lihtsad digikaamerad. Digitaalse peegelkaamera süsteemi töö seisneb kaamera sees peeglite süsteemis, mille kaudu kiirgav valgus tekitab kujutise. Peeglid toodavad palju kvaliteetsemaid fotosid ning pilt on detailne ja elav. Seda tüüpi seadmed erinevad kõigi sätete muutmise võimaluse poolest. Nende peamine omadus on võimalus objektiive sisse või välja suumimiseks vahetada. DSLR-objektiiv on suurema läbimõõduga ja kogub rohkem valgust. See võimaldab pilti optiliselt 6, 8 või isegi 12 korda suurendada. Need kaamerad taasesitavad pilte kiiresti ja kvaliteetselt, luues kõrge eraldusvõimega pilte erinevates vormingutes ja andes teile täieliku kontrolli pildistamisprotsessi üle. Need annavad võimaluse nautida pildistamisprotsessi ennast ja jäädvustada vapustavaid pilte, seega on need populaarsed nii amatööride kui ka professionaalide seas.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Kauba ID: 2010677
Kategooria: Fotoaparaadid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,21 x 0,19 x 0,17 m, 1,133 kg
Kaubamärk: Nikon
Kaamera tüüp: Peegelkaamerad
Vaade: Nikon, peegelkaamerad fotoaparaadid
Mõõtmed: 144 x 116 x 76 mm
Kaal: 0.840 kg
Tüüp: SD / SDHC / SDXC
Vooluallikas: Li-ion
Veekindlus: Ei
Varustus: Fotoaparaat
Videosalvestuse resolutsioon: 4k
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Nikon tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (0)

Nikon D780 24-120mm f/4 VR
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Hansapost.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Nikon D780 24-120mm f/4 VR