Järelmaks võimaldab sul muuta suur ühekordne väljaminek igakuiseks väikeseks kuluks ning tasuda toodete eest osade kaupa. Esimene makse alles kuu aja pärast.
Tooteid tellides palun täida järelmaksutaotlus Hansapost.ee süsteemis.
1.    Valige toode ja lisage ostukorvi.
2.    Valige makseviisiks “Järelmaksuga”. Taotlusvormi täites palutakse sul esitada vajalik teave ja tutvu tingimustega. Pärast taotluse esitamist järgi juhiseid ja kontrolli oma e-posti.
Positiivse vastuse korral saad automaatse kirja koos lingiga lepingu sõlmimiseks AS Inbank Finance’iga. Leping palume allkirjastada digitaalselt. Juhul, kui sul puudub lepingu digiallkirjastamise võimalus, võtke ühendust Hansapost.ee klienditoega telefonil +372 615 0026, et saaksime korraldada allkirjastamise võimaluse paberkandjal. Kui oled lepingu edukalt allkirjastanud, läheb sinu tellimus töötlemisele.
Meie tugimeeskond või järelmaksu pakkuv pank võib sinuga ühendust võtta, et saada täiendavaid dokumente või teavet, kui see on sinu taotluse hindamiseks vajalik.
Kui sinu taotluse vastus on eitav, saad selle kohta e-kirja.
3.    NB! Kauba saab kätte ainult järelmaksu lepingus märgitud isik.
4.    Järelmaksu pakutakse ainult füüsilistele isikutele, juriidilistele  isikutele see ei kohaldu.
5.    Pärast kõikide järelmaksu lepingu järgsete tingimuste täitmist  saate toote omanikuks.
Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt - tutvu järelmaksu lepingu tingimustega ning vajadusel pea nõu asjatundjatega.

Järelmaksu tingimused ja lisainfo

1.    Järelmaksu võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti Vabariigi kodanikud või Eestis elamisluba omavad isikud.
2.    Lepingu kestus võib olla 9 kuni 60 kuud. Lepingu periood on erinev ja sõltub sinu ostu summast.
3.    Intress on 22%.
4.    Lepingutasu 0 €.
5.    Sul on võimalus taotleda maksepuhkust ja lükata esimene tagasimakse 6 kuud edasi. Pea meeles, et 6-kuulise maksepuhkuse perioodi eest arvestatakse intressimäära.
6.    Järelmaksuga tasumine on võimalik ainult juhul, kui sinu tellimuse ostusumma on vähemalt 50 eurot.
Tüüpnäide: järelmaksu krediidi kulukuse määr on 45,77% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 300 €, lepinguperiood kuudes 12, intressimäär 22% ostusummalt, sissemakse 0%, haldustasu 0%, igakuine osamakse 30,50 €, krediidi kogukulu 366 €. Teenuse pakkujaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist soovitame sul tutvuda finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga.
Sulle pakutav tarbijakrediidi lepingu tähtaeg võib vastutustundliku laenamise tingimustest tulenevalt erineda sinu poolt valitud tähtajast.